Sporty Walki wskrzeszają zapasy i zbierają pieniądze na rzecz Alana

Czytaj dalej
Fot. Alan Rogalski
Alan Rogalski

Sporty Walki wskrzeszają zapasy i zbierają pieniądze na rzecz Alana

Alan Rogalski

Po wielu latach niebytu w Gorzowie odradzają się zapasy w mieście. Po kickboxingu i boksie Sporty Walki uruchomiły sekcję tej dyscypliny sportu. Ale to nie jedyna działalność prezesa Szymona Mielniczka i innych działaczy. Ich fundacja Sporty Walki zbiera pieniądze na rzecz Alana, brata zawodnika, trenującego w tym gorzowskim klubie.

Mielniczek przyznaje, że pomysł powstania sekcji zapasów narodził się około rok temu. - Dużo ludzi pytało się o zapasy. Z tego względu, że dzisiaj bardzo popularne jest MMA, a zapasy są świetnym podkładem pod mieszane sztuki walki. Z związku z tym zacząłem szukać trenerów. Wiele osób odradzało mi, mówiąc, że nie ma szans, bym takich znalazł, ale udało się. Okazało się, że w Gorzowie mieszka trener zapasów z Kostrzyna Ryszard Szkwarek, a ten miał numer telefonu do Radka Grzybickiego - stwierdza prezes Sportów Walki.

CZYTAJ DALEJ:

  • Czy zapasy na dobre wrócą do Gorzowa?
Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.