Paweł Nijaki

Sprawdź co słychać w Zielonej Górze

Paweł Nijaki

Jakie imprezy i wydarzenia czekają na nas w nadchodzącym czasie?

Zakończenie sezonu turystycznego
PTTK zaprasza w niedzielę, 10 stycznia, wszystkich turystów na zakończenie sezonu 2015 w Przytoku. Zbiórka uczestników w autobusie MZK linii 25 odjeżdżającym z przystanku ul. Bema (portiernia Lumelu) o godz. 10.25 (bilet 3 zł). Trasa około 6 km, będzie przebiegać z Nowego Kisielina do Przytoku, gdzie zaplanowano zwiedzanie neorenesansowego pałacu i spotkanie w restauracji Stodoła na biesiadzie turystycznej. Możliwy dojazd bezpośrednio do Przytoku autobusem wyjeżdżającym z dworca PKS o godzinie 12.00 (bilet 5 złotych) . Powrót do Zielonej Góry z Przytoku autobusem PKS o godzinie 15.38 lub 17.23.

Laureaci dostaną nagrody za kartki
Podsumowanie konkursu na kartkę świąteczną odbędzie się w niedzielę w Centrum Przyrodniczym (13.00, 14.00 i 15.00 dla grup).

Karnawałowo w klubie Strefa67
Klub Strefa67 przy ul. Chrobrego 67 rozpoczyna karnawał imprezami z tanecznymi przebojami minionych dekad oraz disco polo: w piątek i w sobotę o 21.00, wstęp: 5/10 zł.

Poczytaj mi, mamo, tato! Albo zagrajmy
W niedzielę Cafe Zakątek - Naleśnikarnia przy ul. Sikorskiego zaprasza na „Poranek z bajką”, kiedy rodzice i ich pociechy czytają bajki, grają, uczą się piosenek. Początek o 11.00. Wstęp wolny.

Wędkarze spotykają się na... zebraniu
Walne zebranie sprawozdawcze koła PZW nr 13 Drobnica,
odbędzie się w piątek, 8 bm. o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej siedziby zarządu okręgu PZW przy ulicy Głowackiego 9. - Informujemy, też że w sklepie wędkarskim Sumik przy ulicy Chopina można już wykupić znaczki opłaty składek członkowskich PZW na 2016 rok - mówi prezes Michał Popławski.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.