Paweł Nijaki

Sprawdź, co słychać w Zielonej Górze

Paweł Nijaki

Zobacz, co ciekawego w najbliższym czasie czeka nas w Zielonej Górze.

Biblioteka Pana Kleksa jak nowa
Już jest! Nowoczesne centrum biblioteczne dla dzieci i młodzieży. Po gruntownym remoncie biblioteka Pana Kleksa wygląda jak z bajki. Ładna, multimedialna. Dzieci najbardziej cieszą się z tego, że z wypożyczoną książką mogą usiąść na wygodnych pufach i ją poczytać. A co jeszcze znajdą w bibliotece? - Dużo sprzętu multimedialnego, tablety graficzne, czytniki e-booków. Mamy nadzieję w ten sposób przyciągnąć dzieci i młodzież do biblioteki - mówi kierownik oddziału Marzena Wańtuch. Dziennie przez bibliotekę przewija się około 80 dzieci.

Bilet doładujesz już w automacie
Mamy dobrą informację dla podróżujących komunikacją miejską, którzy posiadają elektroniczną kartę miejską. Od wtorku na przystankach zaczęły działać automaty, w których można kupić bilet jednorazowy i miesięczny, oraz doładować elektroniczną portmonetkę.

Spotkanie rodzin katyńskich
Już we wtorek, 2 lutego, o godz. 10.00 w sali kolumnowej urzędu marszałkowskiego zarząd Lubuskiej Rodziny Katyńskiej organizuje spotkanie bożona¬rodzeniowo - noworoczne połączone z walnym zebraniem. A o godz. 12.00 uroczystość jubileuszowa z okazji 20 - lecia działalności.

Paweł Nijaki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.