Anna Chreptowicz

Sprawdź wiadomości z powiatu zielonogórskiego

Anna Chreptowicz

Przyjdź na bal do świetlicy wiejskiej w Łazie, by pomóc choremu Adrianowi.

Zorganizują bal, żeby pomóc Adrianowi
Adrian Mielcarek to nastolatek z Przytoku, który jakiś czas temu dowiedział się, że jest chory na białaczkę. By mógł dalej żyć, niezbędny był przeszczep szpiku. I udało się! Teraz konieczna jest walka o to, by przeszczep się przyjął. A to wymaga przyjmowania bardzo drogich leków, na które rodzinie nie wystarcza pieniędzy. Dlatego też na świetlicy wiejskiej w Łazie, już w sobotę, o 20.00 odbędzie się bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc chłopcu. Podobna impreza odbyła się w grudniu w Przytoku (o czym pisaliśmy), na której m.in. licytowano wiele ciekawych przedmiotów. Pieniądze w całości przekazano na leczenie.

Rolniku, przyjdź na spotkanie w Nowogrodzie Bobrzańskim
W przyszły wtorek, 19 stycznia, odbędzie się spotkanie informacyjne dla rolników pod hasłem: badanie azotu mineralnego w glebie i wykorzystanie tych wyników w nawożeniu roślin uprawnych. Spotkanie będzie w sali urzędu stanu cywilnego o godzinie 10.00.

Sto lat w szczęściu wszystkim jubilatom z Babimostu!
Te pary przeżyły ze sobą już 50 lat! Dlatego wczoraj, w urzędzie miasta, otrzymały specjalne medale od prezydenta RP. Wręczył je burmistrz Bernard Radny. Odznaczeni zostali: państwo Danuta i Stanisław Dajczakowie, Maria i Horst Heydukowie oraz Irena i Wincenty Durowie. Gratulacje!

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.