redakcja Gazety Lubuskiej

Sprawdźcie siatkę szkół w Gorzowie i innych miastach na północy regionu

Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach Fot. Fot. Renata Hryniewicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach w zeszłym roku została powiększona, m.in. o świetlicę i szatnię. Koszt to aż 1,6 mln zł
redakcja Gazety Lubuskiej

GORZÓW WLKP.

SZKOŁY PODSTAWOWE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Dąbrowskiego 23, tel. 95 722 64 23, mail: sp1@edu.gorzow.pl, www.szkolajedynka.edu.pl
Obwód: 30 Stycznia, Aleja Odrodzenia Polski, Edwarda Borowskiego, Generała Dąbrowskiego, Michała Drzymały od nr 3, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Zygmunta Krasińskiego, Bolesława Krzywoustego, Władysława Łokietka, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Plac Grunwaldzki, Plac Nieznanego Żołnierza, Franklina Roosevelta, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego do nr 76, Zacisze.

Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Szarych Szeregów, ul. Zamenhofa 2a, tel./fax. 95 728 92 95.
Obwód: Bohaterów Lenino, Generała Zygmunta Berlinga od nr 4, Chemiczna, Czereśniowa, Czwartaków, Edwarda Dembow-skiego, Dziewiarska, 9 Maja, Energetyków, Filaretów, Filomatów, Marii Juchacz, Kordowa, Tadeusz Kościuszki, Floriana Kro-enke, Mariana Langiewicza, Legionów Polskich, Waleriana Łukasińskiego, Makowa, Miodowa, Nylonowa, Niepodległości, Partyzantów, Podmiejska od nr 15 do nr 29, Podmiejska Boczna, Poliamidowa, Pomorska, Przędzalnicza, Kazimierza Pułaskiego od nr 1 do nr 8 oraz nr 10 i nr 12, Stilonowa, Franciszka Walczaka od nr 16 do nr 34, Włókiennicza, Walerego Wróblewskiego od nr 1 do nr 29, Franciszka Zubrzyckie-go od nr 1 do nr 7, Ludwika Zamenhofa, Żniwna od nr 29 do nr 45.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Ko-bylogórska 110
Obwód: Jana Baczewskiego, Leona Bindera, Biwakowa, Bledzew-ska, Bociania, Braci Paździorków, Księdza Józefa Brauna, Bydgoska, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Deszczowa, Dojazdowa, Drozdowa, Drużynowa, Dworska, Józefa Furmanka, Gnieź-nieńska, Gospodarska, Graniczna, Grobla, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hufcowa, Inowroc-ławska, Jaskółcza, Jęczmienna, Junacka, Karnińska, Marcina Kasprzaka, Stanisława Knaka, Kobylogórska, Koniawska, Kazimierza Kowalskiego, Jana Krasickiego, Kręta, Krótka, Kujawska, Kukułcza, Leszczynowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Małorolnych, Mazurkowa, Mier-nicza, Międzychodzka, Niwicka, Nizinna, Nowy Dwór, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Piaskowa, Pilska, Podgórna, Podmokła, Pogodna, Poznańska, Półwiejska, Pszenna, Rodła, Rumiankowa, Rzepińska, Siedlicka, Sierakowska, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Słowicza, Sowia, Strażacka, Sulęcińska, Świetlana, Torfowa, Toruńska, Tymiankowa, Ulimska, Urodzajna, Wał Długi, Wał Śluzy, Wągrowiecka, Wiatraczna, Wierzbowa, Willowa, Włościańska, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żurawia, Żytnia.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów 12 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty, ul. Al. Konstytucji 3 Maja 44
Obwód: Aleja Konstytucji 3 Maja odnr 26 donr 61, Jerzego Bajana, Cedyńska, Chojeńska, Draw-ska, Goleniowska, Artura Grot-tgera odnr 19 wzwyż, Gryfińska, Jastrzębia, Kamień-ska, Kołobrzeska, Koszalińska, Leona Kruczkowskiego, Lipiań-ska, Łobeska, Jana Matejki odnr 38 donr 45, Moryńska, Mosiężna, Myśliborska, Nowogardzka, Peł-czycka, Piłkarska, Policka, Poł-czyńska, PrzyStadionie, Pyrzycka, Stanisława Skalskiego, Słupska, Sokola, Spiżowa, Sportowa, Leopolda Staffa, Star-gardzka, Szczecińska, Czesława Tańskiego, Wolińska, Złotego Smoka.

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi im. Władysława Broniewskiego, ul. E. Estkowskiego 3
Obwód: Adama Asnyka, Aleja Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 25 i od nr 62, Armii Polskiej, Bohaterów Warszawy, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Chyża, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Garbary, Artura Grottgera od nr 1 do nr 18, Jancarza, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Juliusza Kossaka, Kosynierów Gdyńskich, Łazienki, Łużycka, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Nadbrzeżna, Cypriana Kamila Norwida, Orla, Orląt Lwowskich, Plac Młyński, Pocztowa, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Generała Sikorskiego od nr 10 do nr 125, Składowa, Spichrzowa od nr 7, Stara, Marii Skłodowskiej-Curie, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Juliana Tuwima, Wodna, Józefa Wybic-kiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zaułek, Żelazna, Stefana Żeromskiego.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego, ul. Nowa 7, tel. 95 736 45 97, mail: sp9spz@wp.pl
Obwód: Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Gen. Józefa Bema, Gen. Zygmunta Berlinga odnr 1 donr 3, Chmielna, Wojciecha Głowackiego, Nowa, Okólna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, ks. Józefa Poniatowskiego, Skromna, Józefa Sułkowskiego, Romualda Traugutta, Franciszka Walczaka odnr 13 do15, Widok, Franciszka Zubrzyckiego odnr 8.

Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, ul. Towarowa 21, tel. 95 722 53 92, mail: sp10@edu.gorzow.pl
Obwód: Akacjowa, Bracka, Brzozowa, Budowlanych, Fabryczna, Grabowa, Karola Hermy, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Świętego Jerzego, Jutowa, Klonowa, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Małopolska, Mazowiecka, Mechaniczna, Morelowa, Orzechowa, Polna, Portowa, Prosta, Przemysłowa, Różana, Sielska, Spokojna, Spółdzielców, Księdza Augustyna Szamarzew-skiego, Śląska, Środkowa, Targowa, Tkacka, Towarowa, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Ludwika Waryńskiego, Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Winna, Woskowa, Żerańska.

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Stanisławskiego 2
Obwód: Józefa Chełmońskiego, Hugona Kołłątaja, Janusza Korczaka, Joachima Lelewela, Jacka Malczewskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jana Stanisławskiego.

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Dobra 16, tel. 95 722 66 93, fax: 95 722 66 93,mail: sp12@gorzow.com.pl
Obwód: Artylerzystów, Czołgistów, Dąbroszyńska, Dobra, Dolna, Drzewicka, Folwarczna, Górna, Hetmańska, Husarska, Kadetów, Kasztelańska, Kirasjerów, Komandosów, Kostrzyńska od nr 30, Krzyżowa, Małyszyńska, Marynarki Wojennej, Metalowców, Minerów, Mironicka, Nad Wartą, Nasienna, Odlewników, Okopowa, Ozima, Piechoty, Pontonierów, Promienna, Rolna, Rycerska, Rzeczna, Saperów, Stalowa, Tartaczna, Ułanów, Ustronie, Warzywna, Wiśniowa, Witnicka, Wopistów, Zbożowa, Zwiadowców, Źródłowa.

Szkoła Podstawowa nr 13 z oddziałami integracyjnymi i oddziałami sportowymi im. Arka-dego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2 i Paderewskiego 5, tel. 95 732 22 37, mail: zs13@edu.gorzow.pl
Obwód: Generała Władysława Andersa, Generała Józefa Chło-pickiego, Księcia Adama Czartoryskiego, Ignacego Daszyńskiego, Jana Dekerta, Diamentowa, Romana Dmowskiego, Ireny Dowgielewiczowej, Górczyńska, Władysława Grabskiego, Jana Daniela Janockiego numery nieparzyste od 1 do 17, Komisji Edukacji Narodowej nr 2 i 4, Koralowa, Jana Korcza, Wojciecha Korfantego, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Waldemara Kućki, Generała Stanisława Maczka, Stanisława Mikołajczyka, Jędrzeja Moraczewskiego, Na Skarpie, Gabriela Narutowicza, Michała Kleofasa Ogińskiego, Opalowa, Juliana Konstantego Ordona, Ignacego Paderewskiego, Papuszy, Perłowa, Plac Jana Pawła II, Biskupa Wilhelma Pluty, Połaniecka, Generała Prądzyńskiego, Kazimierza Pułaskiego nr 9 i 11 oraz od nr 13, Racławicka, Macieja Rataja, Rubinowa, Generała Sosn-kowskiego, Generała Józefa Sowińskiego, Srebrna, Szmaragdowa, Szwoleżerów, Piotra Ście-giennego, Franciszka Walczaka od nr 24 do nr 34, Wincentego Witosa, Stanisława Wojciechowskiego, Walerego Wróblewskiego od nr 30, Złota.

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego, ul. Kotsisa 1,tel. 95 722 87 29, mail: sp15@edu.gorzow.pl
Obwód: Marii Dąbrowskiej, Ar-kadego Fiedlera, Aleksandra Kot-sisa, Jana Matejki od nr 1 do nr 37 i od nr 67, Młodych, Ignacego Mościckiego, Mikołaja Reja, Melchiora Wańkowicza, Gabrieli Zapolskiej.

Szkoła Podstawowa nr 16 z oddziałami integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego, ul. Dunikow-skiego 5, tel. 95 721 36 24, fax 95 721 39 18.
Obwód: Ateńska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Berlińska, Władysława Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Chorwacka, Augusta Cieszkow-skiego, Czeska, Jana Długosza, Ksawerego Dunikowskiego, Aleksandra Fredry, Haska, Kijowska, Jana Kochanowskiego, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lwowska, Macedońska, Madrycka, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki od nr 46 do nr 66, Józefa Pankiewicza, Paryska, Plac Polski, Plac Unii Europejskiej, Praska, Mariana Adama Rejew-skiego, Jerzego Różyckiego, Rumuńska, Ryska, Rzymska, Serbska, Słowacka, Słowiańska, Stanisława Staszica, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Leona Wyczółkowskiego, Henryka Zygal-skiego.

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Sportowymi im. Adama Mickiewicza, ul. Warszawska 19, tel. 95 732 03 47, mail: zso3@edu.gorzow.pl
Obwód: Chabrowa, Stanisława Cichońskiego, Czechowska, Michała Drzymały od nr 1 do nr 2, Dzieci Wrzesińskich, Dziewięciu Muz, Gajowa, Góra Powstańców, Grochowa, Hawelańska, Zbigniewa Herberta, Stanisława Kirkora, Kłosowa, Włodzimierza Korsaka, Krańcowa, Krzywa, Juliana Lambora, Leśna, Lutycka, Mostowa, Obotrycka, Ogrodowa, Parkowa, Pionierów, Plac Katedralny, Plac Staromiejski, Podmiejska od nr 1 do nr 14 i od nr 30, Południowa, Ptasia, Sadowa, Siewna, Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 9 i od nr 126, Profesora Andrzeja Słabońskiego, Spichrzowa od nr 1 do nr 6, Stary Rynek, Stroma, Sybiraków, Lucjana Szenwalda, Szkolna, Szpitalna, Teatralna, Urocza, Uskok, Franciszka Walczaka od nr 1 do nr 12, Warszawska, Wawrowska, Wełniany Rynek, Zabytkowa, Żniwna od nr 1 do nr 28 i od nr 46.

Szkoła Podstawowa nr 20 z oddziałami integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7, tel. 95 722 94 55, fax 95 722 94 55, mail: zs20@edu.gorzow.pl
Obwód: Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Generała Nikołaja Bierzarina, Wojciecha Bogusławskiego, Czartoryskich, Działkowców, Działyńskich, Marka Edelmana, Generała Augusta Emila Fieldorfa-Nila, Generała Józefa Hal-lera, Majora Hubala, Jana Daniela Janockiego od nr 2 do nr 18 parzyste i wzwyż, Jedwabnicza, Generała Franciszka Kleeberga, Kombatantów, Komisji Edukacji Narodowej, Komisji Edukacji Narodowej nr 1,3,5,6 i od nr 7, Generała Bora Komorowskiego, Stanisława Konarskiego, Onufrego Kopczyńskiego, Generała Tadeusza Kutrzeby, Adama Naruszewicza, Obrońców Pokoju, Generała Leopolda Okulickiego, Ossolińskich, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Grzegorza Piramowicza, Jana Ludwika Popławskiego, Raczyńskich, Generała Grota Roweckiego, Ireny Sendlerowej, Silwanowska, Generała Sosabowskiego, Stefana Starzyńskiego, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Śniadeckich, Franciszka Walczaka od nr 35, Załuskich, Zielona Kotlina.

Szkoła Podstawowa nr 21 z oddziałami integracyjnymi i z oddziałami sportowymi im. Orląt Lwowskich, ul. Taczaka 1, tel. 95 723 13 22, mail: zs21@edu.gorzow.pl
Obwód: Alabastrowa, Ametystowa, Krzysztofa Arci-szewskiego, Ariańska, Barytowa, Stefana Batorego, Bazaltowa, Berylowa, Oleńki Billewi-czówny, Błotna, Bohaterów Westerplatte, Hipolita Cegielskiego, Karola Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Stefana Czarnieckiego, Marcina Cze-chowica, Daglezjowa, Dolomitowa, Bolesława Domańskiego, Dowbora-Muśnickiego, Galenowa, Andrzeja Górki, Grafitowa, Granitowa, Maksymiliana Jackowskiego, Jana Kazimierza, Jaspisowa, Jodłowa, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kiemliczów, Jana Kilińskiego, Andrzeja Kmicica, Jana Amosa Komeńskiego, Kredowa, Krzemowa, Jerzego Kukuczki, Witolda Kurnatow-skiego, Kwarcowa, Lazuryto-wa, Karola Libelta, Stanisława Lubienieckiego, Jana Łaskiego, Malachitowa, Marmurowa, Jana Metziga, Modrzewiowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Nefrytowa, Krzysztofa Niemirycza, Stefana Okrzei, Onyksowa, Jana Ostroroga, Owocowa, Pirytowa, Emilii Plater, Longinusa Podbipięty, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Aleksandra Puszkina, Tadeusza Rejtana, Saska, Emilii Sczanieckiej, Sjenitowa, Jana Skrzetuskiego, Sosnowa, Jona-sza Szlichtynga, Świerkowa, Stanisława Taczaka, Acha-cego Taszyckiego, Topazowa, Tytanitowa, Ukośna, Uranitowa, Wapienna, Adolfa Warskiego, Wiejska, Władysława IV, Michała Wołodyjowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 77, Onufrego Zagłoby, Stanisława Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa.

GIMNAZJA będą funkcjonowały jeszcze dwa lata
Gimnazjum nr 4, ul. Grobla 68 a
Obwód: Jana Baczewskiego, Leona Bindera, Biwakowa, Bledzewska, Bociania, Braci Paździorków, Księdza Józefa Brauna, Bydgoska, Chorągwiana, Cicha, Cysterska, Deszczowa, Dojazdowa, Drozdo-wa, Drużynowa, Dworska, Józefa Furmanka, Gnieźnieńska, Gospodarska, Graniczna, Gro-bla, Gruntowa, Gryczana, Harcerska, Hufcowa, Inowrocław-ska, Jaskółcza, Świętego Jerzego, Jęczmienna, Junacka, Karnińska, Marcina Kasprzaka, Stanisława Knaka, Kobylogórska, Koniawska, Kazimierza Kowalskiego, Jana Krasickiego, Kręta, Krótka, Kujawska, Kukułcza, Leszczynowa, Ludowa, Łagodzińska, Łąkowa, Łysa, Małorolnych, Mazurkowa, Mechaniczna, Miernicza, Międzychodzka, Niwicka, Nizinna, Nowy Dwór, Osadnicza, Osiedlowa, Owcza, Paradyska, Piaskowa, Pilska, Podgórna, Podmokła, Pogodna, Portowa, Poznańska, Półwiejska, Pszenna, Rodła, Rumiankowa, Rzepińska, Siedlicka, Sierakowska, Skautów, Skowronkowa, Skrajna, Słowicza, Sowia, Strażacka, Sulęciń-ska, Świetlana, Targowa, Torfowa, Toruńska, Tymiankowa, Ulimska, Urodzajna, Wał Długi, Wał Śluzy, Wągrowiec-ka, Wiatraczna, Wierzbowa, Willowa, Włościańska, Wschodnia, Wspólna, Wylotowa, Zachodnia, Zagrodowa, Zastępowa, Zbąszyńska, Zieleniecka, Zielna, Zielona, Ziemiańska, Zuchów, Żurawia, Żytnia.

Gimnazjum nr 1, ul. Śląska 20
Obwód: Akacjowa, Bracka, Brzozowa, Budowlanych, Fabryczna, Grabowa, Karola Hermy, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Jutowa, Klonowa, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Małopolska, Mazowiecka, Morelowa, Orzechowa, Polna, Prosta, Przemysłowa, Różana, Sielska, Spokojna, Spółdzielców, Księdza Augustyna Szamarzewskiego, Śląska, Środkowa, Tkacka, Towarowa, Wał Okrężny, Wał Poprzeczny, Ludwika Waryńskiego, Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Winna, Woskowa, Żerańska.

Klasy Gimnazjum nr 3 z oddziałami sportowymi, prowadzone w Szkole Podstawowej nr 17 z oddziałami sportowymi im. Adama Mickiewicza, ul. Warszawska 18 i 19
Obwód: 30 Stycznia od nr 1 do nr 6 i od nr 30, Edwarda Borowskiego od nr 1 do nr 10 i od nr 32, Chabrowa, Stanisława Cichońskiego, Czechowska, Generała Dąbrowskiego, Michała Drzymały, Dzieci Wrzesińskich, Dziewięciu Muz, Gajowa, Góra Powstańców, Grochowa, Hawelańska, Zbigniewa Herberta, Władysława Jagiełły, Stanisława Kirkora, Kłosowa, Włodzimierza Korsaka, Krańcowa, Krzywa, Bolesława Krzywoustego od nr 1 do nr 4b, Juliana Lambora, Leśna, Lutycka, Władysława Łokietka od nr 11 do nr 29, Adama Mickiewicza od nr 1 do nr 7 i od nr 26, Mostowa, Nadbrzeżna od nr 1 do nr 17 i od nr 19, Obotrycka, Ogrodowa, Parkowa, Pionierów, Plac Grunwaldzki, Plac Katedralny, Plac Nieznanego Żołnierza, Plac Staromiejski, Podmiejska od nr 1 do nr 14 i od nr 30, Południowa, Ptasia, Sadowa, Siewna, Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 9 i od nr 126, Profesora Andrzeja Słabońskiego, Juliusza Słowackiego, Spichrzowa, Stary Rynek, Stroma, Sybiraków, Lucjana Szenwalda, Szkolna, Szpitalna, Teatralna, Urocza, Uskok, Franciszka Walczaka od nr 1 do nr 12, Warszawska, Wawrowska, Wełniany Rynek, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 76, Zabytkowa, Zacisze.

Klasy Gimnazjum nr 6 prowadzone w Szkole Podstawowej nr 6 z oddziałami sportowymi im. Władysława Broniewskiego, ul. Gwiaździsta 14
Obwód: Aleje 11 Listopada, Artylerzystów, Czołgistów, Dą-broszyńska, Dobra, Dolna, Drzewicka, Górna, Gwiaździsta, Hetmańska, Husarska, Kadetów, Kasztelańska, Kirasjerów, Komandosów, Kostrzyń-ska, Krzyżowa, Małyszyńska, Marynarki Wojennej, Metalowców, Minerów, Mironicka, Nad Wartą, Nasienna, Odlewników, Okopowa, Olimpijska, Ozima, Piechoty, Plac Słoneczny, Planetarna, Polarna, Pontonierów, Promienna, Rolna, Rycerska, Rzeczna, Saperów, Słoneczna, Tartaczna, Ułanów, Ustronie, Warzywna, Wiśniowa, Witnicka, Wopistów, Zatorze, Zbożowa, Zwiadowców, Źródłowa, Żeglarska.

Klasy Gimnazjum nr 7 prowadzone w Szkole Podstawowej nr 7, ul. Estkowskiego 3
Obwód: 30 Stycznia od nr 7 do nr 29, Aleja Konstytucji 3 Maja, Armii Polskiej, Adama Asnyka, Jerzego Bajana, Bohaterów Warszawy, Edwarda Borowskiego od nr 11 do nr 31, Cedyńska, Chojeńska, Fryderyka Chopina, Bolesława Chrobrego, Chyża, Konstantego Ciołkowskiego, Drawska, Dworcowa, Ewarysta Estkow-skiego, Jurija Gagarina, Garba-ry, Goleniowska, Artura Grottgera, Gryfińska, Ikara, Kazimierza Jagiellończyka, Janca-rza, Jastrzębia, Kamieńska, Jana Kasprowicza, Kołobrzeska, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Kosmonautów, Juliusza Kossaka, Kosynierów Gdyńskich od nr 1 do nr 39 i od nr 64, Koszalińska, Leona Kruczkowskiego, Bolesława Krzywoustego od nr 5, Lipiańska, Lotników, Łazienki, Łobeska, Władysława Łokietka od nr 1 do nr 10 i od nr 30, Łużycka, Mała, Adama Mickiewicza od nr 8 do nr 25, Mieszka I od nr 1 do nr 23 i od nr 55, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Moryńska, Myśliborska, Nadbrzeżna nr 18, Cypriana Kamila Norwida, Nowogardzka, Orla, Orląt Lwowskich, Pełczycka, Plac Młyński, Pocztowa, Policka, Połczyńska, Bolesława Prusa, Przy Stadionie, Pyrzycka, Władysława Reymonta, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Generała Sikorskiego od nr 10 do nr 125, Stanisława Skalskiego, Stanisława Skarżyńskiego, Składowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Słupska, Sokola, Sportowa, Stara, Stargardzka, Strzelecka, Karola Szymanow-skiego, Czesława Tańskiego, Juliana Tuwima, Wodna, Wo-lińska, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Zaułek, Żelazna, Stefana Żeromskiego.

Klasy Gimnazjum nr 9 z oddziałami sportowymi im. Szarych Szeregów prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 z oddziałami sportowymi im. Szarych Szeregów, ul. Za-menhofa 2a
Obwód: Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej, Generała Józefa Bema, Generała Zygmunta Berlinga, Chemiczna, Chmielna, Czwartaków, Dziewiarska, Filaretów, Filomatów, Wojciecha Głowackiego, Kordowa, Waleriana Łukasińskiego, Makowa, Miodowa, Nowa, Nylonowa, Okólna, Partyzantów, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Podmiejska od nr 15 do nr 29, Podmiejska Boczna, Poliamidowa, Pomorska, Księcia Józefa Poniatowskiego, Przędzalnicza, Skromna, Stilono-wa, Józefa Sułkowskiego, Romualda Traugutta, Franciszka Walczaka od nr 13 do nr 23, Widok, Włókiennicza, Ludwika Zamenhofa, Franciszka Zubrzyckiego, Żniwna.

Klasy Gimnazjum nr 13 z oddziałami integracyjnymi i oddziałami sportowymi prowadzone w Szkole Podstawowej nr 13 z oddziałami integracyjnymi i oddziałami sportowymi im. Arkadego Fiedlera, ul. Szwoleżerów 2
Obwód: 9 Maja, Aleja Odrodzenia Polski, Generała Władysława Andersa, Bohaterów Lenino, Generała Józefa Chłopic-kiego, Księcia Adama Czartoryskiego, Czereśniowa, Ignacego Daszyńskiego, Jana Dekerta, Edwarda Dembowskiego, Diamentowa, Romana Dmowskiego, Górczyńska od nr 1 do nr 15 i od nr 25, Władysława Grabskiego, Marii Juchacz, Wojciecha Korfantego, Tadeusza Kościuszki, Floriana Kroenke, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Mariana Langiewicza, Legionów Polskich, Generała Stanisława Maczka, Jędrzeja Moraczew-skiego, Na Skarpie, Gabriela Narutowicza, Niepodległości, Michała Kleofasa Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Poła-niecka, Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Macieja Rataja, Szwoleżerów, Księdza Piotra Ściegiennego, Franciszka Walczaka od nr 24 do nr 34, Wincentego Witosa, Stanisława Wojciechowskiego, Walerego Wróblewskiego.

Klasy Gimnazjum nr 16 z oddziałami integracyjnymi prowadzone w Szkole Podstawowej nr 16 z oddziałami integracyjnymi im. Józefa Piłsudskiego, ul. Dunikowskiego 5
Obwód: Ateńska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Berlińska, Władysława Broniewskiego, Brukselska, Bułgarska, Józefa Chełmońskiego, Chorwacka, Augusta Cieszkowskiego, Czeska, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Ksawerego Duni-kowskiego, Arkadego Fiedlera, Folwarczna, Aleksandra Fredry, Haska, Kijowska, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Janusza Korczaka, Aleksandra Kotsisa, Joachima Lelewela, Litewska, Lizbońska, Londyńska, Lwowska, Macedońska, Madrycka, Jacka Malczewskiego, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Młodych, Mosiężna, Ignacego Mościckiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Józefa Pankiewicza, Paryska, Piłkarska, Plac Polski, Plac Unii Europejskiej, Praska, Mikołaja Reja, Mariana Adama Rejewskiego, Jerzego Różyckiego, Rumuńska, Ryska, Rzymska, Serbska, Słowacka, Słowiańska, Spiżowa, Leopolda Staffa, Stalowa, Jana Stanisławskiego, Stanisława Staszica, Szczecińska, Melchiora Wańkowicza, Węgierska, Wiedeńska, Wileńska, Leona Wyczółkowskiego, Gabrieli Zapolskiej, Złotego Smoka, Henryka Zygalskiego.

Klasy Gimnazjum nr 20 z oddziałami integracyjnymi prowadzone w Szkole Podstawowej nr 20 z oddziałami integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte, ul. Szarych Szeregów 7
Obwód: Armii Krajowej, Armii Ludowej, Batalionów Chłopskich, Generała Nikołaja Bier-zarina, Wojciecha Bogusławskiego, Czartoryskich, Ireny Dowgielewiczowej, Działkowców, Działyńskich, Marka Edel-mana, Energetyków, Generała Augusta Emila Fieldorfa-Nila, Górczyńska od nr 16 do nr 24, Generała Józefa Hallera, Majora Hubala, Jana Daniela Janoc-kiego, Jedwabnicza, Generała Franciszka Kleeberga, Kombatantów, Komisji Edukacji Narodowej, Generała Bora Komoro-wskiego, Stanisława Konarskie-go, Onufrego Kopczyńskiego, Koralowa, Jana Korcza, Waldemara Kućki, Generała Tadeusza Kutrzeby, Stanisława Mikołajczyka, Adama Naruszewicza, Obrońców Pokoju, Generała Leopolda Okulickiego, Opalowa, Juliana Konstantego Ordona, Ossolińskich, Papuszy, Perłowa, Rotmistrza Witolda Pi-leckiego, Grzegorza Piramowicza, Plac Jana Pawła II, Biskupa Wilhelma Pluty, Jana Ludwika Popławskiego, Generała Prądzyńskiego, Raczyńskich, Generała Grota Roweckiego, Rubinowa, Ireny Sendlerowej, Silwanowska, Generała Sosabowskiego, Generała Sosnkowskiego, Generała Józefa Sowińskiego, Srebrna, Stefana Starzyńskiego, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Śniadeckich, Franciszka Walczaka od nr 35, Załuskich, Zielona Kotlina, Złota.

Klasy Gimnazjum nr 21 z oddziałami integracyjnymi prowadzone w Szkole Podstawowej nr 21 z oddziałami integracyjnymi i z oddziałami sportowymi im. Orląt Lwowskich, ul. Taczaka 1
Obwód: Alabastrowa, Ametystowa, Krzysztofa Arciszewskiego, Ariańska, Barytowa, Stefana Batorego, Bazaltowa, Berylowa, Oleńki Billewiczówny, Błotna, Bohaterów Westerplatte, Hipolita Cegielskiego, Karola Chodkiewicza, Cisowa, Cyprysowa, Stefana Czarnieckiego, Marcina Czechowica, Daglezjowa, Dolomitowa, Bolesława Domańskiego, Dowbora - Muśnickiego, Galenowa, Andrzeja Górki, Grafitowa, Granitowa, Maksymiliana Jackowskiego, Jana Kazimierza, Jaspisowa, Jodłowa, Kamienna, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kiemliczów, Jana Kilińskiego, Andrzeja Kmicica, Jana Amosa Komeńskiego, Kosynierów Gdyńskich od nr 40 do nr 63, Zygmunta Krasińskiego, Kredowa, Krzemowa, Jerzego Kukuczki, Witolda Kurnatowskiego, Kwarcowa, Lazurytowa, Karola Libelta, Stanisława Lubienieckiego, Jana Łas-kiego, Malachitowa, Marmurowa, Jana Metziga, Mieszka I od nr 24 do nr 54, Modrzewiowa, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Nefrytowa, Krzysztofa Niemirycza, Stefana Okrzei, Onyksowa, Jana Ostroroga, Owocowa, Pirytowa, Emilii Plater, Longinusa Podbipięty, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Aleksandra Puszkina, Tadeusza Rejtana, Franklina Roosevelta, Saska, Emilii Sczanieckiej, Sjenitowa, Jana Skrzetuskiego, Sosnowa, Jonasza Szlichtynga, Świerkowa, Stanisława Taczaka, Achacego Taszyckiego, Topazowa, Tytanitowa, Ukośna, Uranitowa, Wapienna, Adolfa Warskiego, Wiejska, Władysława IV, Michała Wołodyjowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 77, Onufrego Zagłoby, Stanisława Żółkiewskiego, Żwirki i Wigury, Żwirowa.

POWIAT GORZOWSKI

GMINA BOGDANIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , ul. Pocztowa 7, tel. 95 751 00 55, mail: spbogdaniec@wp.pl, zsz-bogdaniec.edu.pl

BOGDANIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bogdańcu
Obwód: Bogdaniec, Jenin, ulice: Cicha, Dobra, Gorzowska od nr 1 do nr 55, Graniczna, Gwiaździsta, Jasna, Jaworowa, klonowa, Krótka, Leśna, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa od nr 1 do nr 60, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Świerkowa, Wspólna, Zacisze, Motylewo, Stanowice.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, ul. Lipowa 1, tel. 95 751 00 39, mail: spjenin@o2.pl, www.spjenin.egupage.org
Obwód: Jenin, ulice: Akacjowa, Gorzowska od nr 56 do nr 162, Gronowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Meliorantów, Miła, Nowa, Piaskowa, Polna, Osiedle Przylesie, Orzechowa, Osiedlowa od nr 61 do nr 105, Sosnowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Zielona, Zielona Dolina, Lubczyno nr 1, 1a, 1b, 1c, Łupowo, Racław.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubczynie, Lubczyno 55, tel. 95 751 01 06, mail: splubczyno@poczta.onet.pl, splubczyno.hostil.pl
Obwód: Chwałowice bez nr 29, 32, 35, 36, 38, Jasiniec, Jeże, Jeżyki, Lubczyno bez nr 1, 1a, 1b, 1c,, 22, 23, Wieprzyce.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec 8a, tel. 95 751 00 43,spjeniniec@gazeta.pl, spjeniniec.szkolnastro-na.pl
Obwód: Chwałowice nr 29, 32, 35, 36, 38, Gostkowice, Jeniniec, Jeninek, Krzyszczyna, Krzyszczynka, Kwiatkowice, Lubczy-no nr 22, 23, Podjenin, Roszkowice, Włostów.

DESZCZNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Deszcznie, ul. Lubuska 61, tel. 95 728 76 66, mail: sekretariat@zsdeszczno.pl,zsdeszczno.pl
Obwód: Deszczno, Maszewo, Glinik, Orzelec, Karnin, Brzozowiec, Osiedle Poznańskie z ulicami: Wietrzna, Skwierzyńska, Spokojna, Księżycowa, Czereśniowa, Jaśminowa, Orzechowa, Bażantowa, Jabłoniowa, Modrzewiowa, Nowowiejska, Wiśniowa, Topolowa, Pigwowa, Świetlana od nr 21 do nr 40.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ulimiu, ul. Rubinowa 5, tel. 95 728 76 67, spulim@vp.pl, spulim.edupage.org
Obwód: Ulim, Niwica, Prądocin, Koszęcin, Dzierżów, Łagodzin Ulim, Niwica, Prądocin, Koszęcin, Dzierżów, Łagodzin.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ciecierzycach, ul. Borkowska 2, tel. 95 728 76 69, mal: sp.ciecierzyce@wp.pl
Obwód: Borek, Ciecierzyce i Osiedle Poznańskie z ulicami: Cmentarna, Świetlana od nr 41 do końca, Olchowa, Brzozowa, Wylotowa, Nowa, Dębowa, Wspólna, Jaworowa, Jesionowa, Krótka, Malinowa, Akacjowa, Wrzosowa, Kasztanowa, Chabrowa, Liliowa, Klonowa, Makowa, Zielna, Lipowa, Jodłowa, Morelowa, Pod Lasem, Sadowa, Sosnowa, Świerkowa, Bukowa, Agrestowa, Aroniowa, Cyprysowa, Morwowa, Migdałowa, Pogodna, Azaliowa, Ognikowa, Różana, Berberysowa, Głogowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Lawendowa.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin 102, tel. 95 728 76 68, mail: spbolemin@wp.pl, spbolemin.pl
Obwód: Bolemin, Kiełpin, Płonica, Dziersławice, Krasowiec, Białobłocie.

KŁODAWA
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kłodawie, ul. Szkolna 1, tel. 957311425, mail: sekretariat.zsklodawa@poczta.fm, szkola.klodawa.pl
Obwód: Chwalęcice, Kłodawa, Lipy, Łośno, Mironice, Rębowo, Santocko, Zamoksze.

Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Różankach; tel. 95 731 15 26; mail: zsrozanki@op.pl, zsrozanki.pl
Obwód: Różanki, Wojcieszyce, Rybakowo, Santoczno, Zdroisko.

LUBISZYN
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczy-nie, ul. Szkolna 1, tel. 95 731 42 20, 519 513 136, mail: szko-labaczyna@op.pl, szkolabaczyna.edupage.org
Obwód: Baczyna, Marwice, Lubno, Wysoka.

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ściechowie, Ściechów 84, tel. 519 513 140, mail: sekretariat@gimscie-chow.internetdsl.pl, gimsciechow.internetdsl.pl
Obwód: Gajewo, Mystki, Ściechów, Ściechówek, Chłopiny, Jastrzębiec.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, ul. Polna 6, tel. 519 513 150, mail: szkpodstlubiszyn@interia.pl, www.sp.lubiszyn.pl
Obwód: Lubiszyn, Tarnów, Brzeźno, Dzikowo, Buszów, Łąkomin.

Szkoła Podstawowa w Stawie, Staw 2, tel. 95 731 90 20, mail: spstaw@gmail.com, sp-staw.szkolnastrona.pl
Obwód: Staw, Kozin, Podlesie, Smoliny, Zacisze.

SANTOK
Szkoła Podstawowa w Santo-ku, ul. Gralewska 9, tel. 95 728 75 28, mail: zespolszkolwsantoku@wp.pl, szkolawsantoku.pl
Obwód: Santok, Gralewo, Pło-mykowo, Stare Polichno, Nowe Polichno o numerach posesji: 10, 11, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.

Szkoła Podstawowa w Lipkach Wielkich, ul. Nowa 16, tel. 95 728 75 29, mail: splw@poczta.fm, splw.republika.pl
Obwód: Lipki Wielkie, Lipki Małe, Mąkoszyce, Ludzisławie, Jastrzębnik, Baranowice, Nowe Polichno o numerach posesji: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 22, 31.

Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo 27, tel. 95 728 75 30, mail: spjanczewo@wp.pl, szkolajanczewo.pl
Obwód: Janczewo, Górki.

Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów 46E, tel. 95 728 75 31, mail: sp_wawrow@o2.pl, sp-wawrow.pl
Obwód: Wawrów, Czechów.

KOSTRZYN NAD ODRĄ
Szkoła Podstawowa nr 1, im. Przyjaciół Kostrzyna, ul. Kościuszki 7
Obwód: Mickiewicza, Aleja Milenijna, Bastionowa, Berlińska, Chyżańska, Czarnieckiego, Działkowa, Gimnazjalna, Gorzowska (numery nieparzyste do 13), Gorzyńska, Graniczna, Handlowa, Indyjska, Jana z Kostrzyna, Królewska, Krótka, Książęca, M. Kopernika, Młyńska, Mostowa, Niepodległości, Ogrodowa, Osiedle B, Osiedle C, Osiedle Leśne, Osiedle Słowiańskie, Osiedlowa, Parkowa, Piastowska, Plac Ratuszowy, Plac Wojska Polskiego, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Północna, Prosta, Przyforteczna, Spichrzowa, Sportowa, Strzelecka, Sybiraków, Św. Klemensa, T. Kościuszki, Targowa, Turyńska, Wędkarska, Sikorskiego, Wodna, Zakole, Zaułek Kościelny, Żeglarska.

Szkoła Podstawowa nr 2, im. Przyjaciół Ziemi, ul. Banaszka 1, tel. 95 752 33 85, mail: poczta@sp2.kostrzyn.pl, sp2.kostrzyn.pl
Obwód: Akacjowa, Asfaltowa numery parzyste do 18 oraz nieparzyste do 39, Chemików, Czereśniowa, Drzewicka numery parzyste do 38 oraz nieparzyste do 37, Drzewna, Dworcowa, Energetyków, Olczaka, Fabryczna, Chopina, Główna, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaśminowa, Kwiatowa, Banaszaka, Malinowa, Morelowa, Niepodległości, Orła Białego, Orzechowa, Osiedle Mieszka I, Owocowa, Papierników, Plac Michała Kaczmarka, Portowa, Promienna, Różana, Słoneczna, Solidarności, Spokojna, Szwedzka, Zawadzkiego, Tulipanowa, Turkusowa, Tysiąclecia, Wiśniowa, Zielona, Złota.

Szkoła Podstawowa nr 3, im. Integracji Europejskiej, ul. Reja 32 a
Obwód: Asfaltowa numery parzyste powyżej 18 oraz nieparzyste powyżej 39, Belgijska, Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cmentarna, Drzewicka numery parzyste powyżej 38 oraz nieparzyste powyżej 37, Familijna, Narutowicza, Grzybowa, Jagodowa, Kostrzyńska, Kościelna, Leśna, Lipowa, Łączna, M. Reja, Namyślińska, Nowa, Odrzańska, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Sosnowa, Moniuszki, Szkolna, Szu-miłowska, Środkowa, Tartaczna, Topolowa, Ustronie, Wąska, Wesoła, Willowa, Wiosenna, Włoska, Zacisze.

Szkoła Podstawowa nr 4, im. Wojsk Ochrony Pogranicza, ul. Sienkiewicza 6, tel. 95 752 30 21, mail: sp4kostrzyn@gmail.com, sp4kostrzyn.edupage.org
Obwód: al. Kasztanowa, Chrobrego, Bukowa, Dębowa, Ku-trzeby, Bema, Gorzowska numery nieparzyste powyżej 13 oraz wszystkie numery parzyste, Sienkiewicza, Karskiego, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kard. Wyszyńskiego, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Królowej Jadwigi, Ks. Skałby, Łódzka, Sucharskiego, Konopnickiej, Marzeń, Miła, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Osiedle 3. Maja, Osiedle Kolejowe, Osiedle nad Wartą, Osiedle Warniki, Plac Grunwaldzki, Pogodna, Południowa, Przyjazna, Radości, Rzeczna, Saperska, Szczęśliwa, Świerkowa, Tarasowa, Widokowa, Witnicka, Wojska Polskiego, Wschodnia, Zaułek Klonowy, Zaułek Wodny.

POWIAT MIĘDZYRZECKI

MIĘDZYRZECZ
Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Staszica 22A, tel. 95 741 23 96, mail: gim1mied@onet.eu
W ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 1 przekształca się Gimnazjum nr 1. Nabór na rok szkolny 2017/18 odbędzie się do dwóch klas pierwszych, w tym jednego oddziału sportowego. Przez dwa lata będą się tu jeszcze uczyć gimnazjaliści.
Obwód: ul. Antka, Boryny, Budowlanych, Dąbrowskiego, Fabryczna, Hanki, Libelta, Lipce, Piastowska, Przemysłowa, Reymonta, Rocha, Rokitniańska, Waszkiewicza, Winnica, Zaka-szewskiego, os. Zamkowe.

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Sportowa 1, tel. 95 741 24 77, mail: reporter2@poczta.onet.pl
Obwód: ul. 30 Stycznia, Chrobrego, Bulwar Jana Pawła II, Podbielskiego, Głowackiego, Kołłontaja, Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja, Krótka, Ks. Skargi, Kwiatowa, Lipowa, Marcinkowskiego, Mikuły, Wybudowanie, Ogrodowa, Pamiątkowa, Plac Powstańców Wlkp., Poznańska do nr 100, Rolna, Różana, Rynek, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Staszica, Stoczniowców Gdańskich, Szkolna, Ściegiennego, Wesoła, os. Centrum.

Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Mickiewicza 5, tel. 95 741 27 15, mail: trojkamcz@poczta.onet.pl
Obwód: ul. Prusa, Chłodna, Chopina, Norwida, Garncarska, Chełmońskiego, Szymanowskiego, Kopernika, Kossaka, Krasińskiego, Łąkowa, Mickiewicza, Matejki, Młyńska, Moniuszki, Polna, Słowackiego, Świerczewskiego, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, os. Sikorskiego.

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Długa 102, tel. 95 741 80 20, mail: sp4@miedzyrzecz.pl
Obwód: ul. Zawadzkiego, Kowalskiego, Długa, Guzowskiego, Kiszmanowicza, Leśna, Nowotki, Poznańska od numeru 101 wzwyż, Sybiraka, Żołnierska.

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, tel. 95 741 18 46, mail: sekretariat-g2@wp.pl
W ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 6 przekształca się Gimnazjum nr 2. Przez dwa lata będą się tu jeszcze uczyć gimnazjaliści.
Obwód: ul. Malczewskiego, Zamoyskiego, Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej, Pięciu Braci, Ożoga, Kościuszki, Zachodnia, Podzamcze, Kasztelańskie, Jagielnik, Gorzyca, Kęszyca Kolonia, Kursko, Pieski, Zamostowo, Wojciechówek, Św. Wojciech.

Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Bukowiec 61, tel. 95 741 50 14,e-mail: sp-bukowiec@miedzyrzecz.pl
Obwód: Bukowiec, Czarny Bocian, Wyszanowo.

Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława 92, tel. 95 741 13 93, mail: sp.kalawa@interia.pl
Obwód: Kaława, Kęszyca, K. Leśna, Nietoperek, Pniewo, Szumiąca, Wysoka.

SKWIERZYNA
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Mickiewicza 26, tel. 95 71 70 035, mail: sp_skwierzyna@poczta.onet.pl
Do szkoły zostanie włączone dotychczasowe Gimnazjum. Docelowo (po wygaśnięciu gimnazjum) w budynku przy ul. Batorego 14 będą się uczyć uczniowie klas V-VIII. W okresie funkcjonowania klas gimnazjalnych (dwa lata), zajęcia lekcyjne odbywać tam będą uczniowie klas VI-VIII.

Społeczna Szkoła Podstawowa w Trzebiszewie, ul. Główna 44, tel. 95 751 31 09, mail: ssp_trzebiszewo@tlen.pl

Szkoła Podstawowa w Murzynowie, ul. Kościelna 7, telefon: 95 7175 192, mail: spmurzynowo@gmail.com

PRZYTOCZNA
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Przytocznej, ul. Św. Jana Bosco ,tel. 95 749 43 22, mail: spprzytoczna@interia.pl
Szkoła oraz wygaszane gimnazjum pozostaną w dotychczasowym Zespole Edukacyjnym.

Szkoła Podstawowa w Wierzbnie, Wierzbno 31, tel. 95 749 43 23, mail: s.p.wierzbno@wp.pl
Podjęto uchwałę intencyjną w sprawie przekształcenia szkoły w filię szkoły w Przytocznej.

PSZCZEW
Szkoła Podstawowa w Pszczewie, ul. Sikorskiego 23, tel. 95 749 23 35, mail: sekretariatgimnazjum@op.pl
Szkoła oraz wygaszane gimnazjum pozostaną w dotychczasowym Zespole Edukacyjnym.

TRZCIEL
Szkoła Podstawowa w Trzcielu, ul. Kościuszki 21, tel. 95 743 12 18, mail: sptrzciel@wp.pl
Szkoła oraz wygaszane gimnazjum pozostaną w dotychczasowym Zespole Eukacyjnym.

Szkoła Podstawowa w Brójcach, ul. Polna 6, tel. 95 743 41 10, mail: ze.sekretariat@wp.pl
Szkoła oraz wygaszane gimnazjum pozostaną w dotychczasowym Zespole Edukacyjnym.

BLEDZEW
Szkoła Podstawowa w Bledzewie, ul. Szkolna 9, tel. 95 742 99 20, mail: spbledzew@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo 65, tel. 95 742 99 15, mail: sptemplewo@tlen.pl

POWIAT SULĘCIŃSKI

SULĘCIN
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, park Bankowy 7, tel. 95 755 54 44 i 727 712 556
Obwód: miasto Sulęcin: al. Os-trowska, Bolesława Chrobrego, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater 7a - 7f, 2 - 16 Fabryczna, Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kilińskiego, Jana Paska 2 - 20, 1 - 3, Jana Pawła II, Krótka, Kupiecka, Kwiatowa, Leśna, Malinowa, Mariańska, Marii Curie-Skłodowskiej, Miła, Mirosława Dudka, Młynarska, Morelowa, Osiedle Ostrówek, Osiedle Słoneczne, Park Bankowy, Piastowska, Pineckiego, Plac Kościelny, Plac Stefana Czarnieckiego, Poznańska, Przemysłowa, Romualda Traugutta, Różana, Rybna, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska, Tadeusza Kościuszki 1 - 49, 2 - 48A, Wincentego Witosa, Winna Góra, Wiśniowa, Żwirki iWigury. Inne: Brzeźno, Małuszów, Ostrów, Rychlik, Tursk.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, os. Kopernika 7, 95 755 23 09, spsule-cin@poczta.neostrada.pl
Obwód: miasto Sulęcin: 3 Maja, Akacjowa, Bolesława Prusa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dikusa Ekkela, Dworcowa, Emilii Plater 7b-11b, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Daszyńskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Paska 1a-5a, 3-21, 30-116, Jerzego Lukoszka, Juliusza Słowackiego, Kasztanowa, Lipowa, Magazynowa, Marii Konopnickiej, Miodowa, No-wokolejowa, Ogrodowa, Okopowa, Osiedle Kopernika, Pałacowa, PCK, Plac Adama Mickiewicza, Podgórna, Spokojna, Tadeusza Kościuszki 50-57a, Wąska, Wiejska, Willowa, Władysława Malinowskiego, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zachodnia. Inne: Długoszyn, Drogomin, Miechów, Trzebów, Żubrów.

Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim, tel.: 95 755 12 28, mail: sptrzem@wp.pl, www.sptrzemeszno.edu.pl.
Obwód: Trzemeszno Lubuskie, Grochowo, Długoszynek, Wie-lowieś, Zarzyń

Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie, tel.: 95 755 91 20, mail: spwedrzyn@ go2.pl,www.spwedrzyn.szkolnastrona.pl.
Obwód: Wędrzyn, Kolonia Glisno.

W pozostałych gminach powiatu sulęcińskiego nie zmienia się siatka szkół.

POWIAT STRZELECKO - DREZDENECKI

DREZDENKO
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Szkolna 11, tel. 95 762 03 60, mail: sp1-drezdenko1@wp.pl, sp1drezdenko.edupage.org.
Obwód: ul. 11 Listopada, Armii Krajowej, Boczna, Grunwaldzka, Jasna, Kochanowskiego, Kopernika, Kościuszki, Kościelna, Krakowska, Kwiatowa, Lema, Leśna, Łąkowa, Makowa, Malwowa, Matejki, Mickiewicza, Milicka, Młodzieżowa, Myśliwska, Ogrodowa, Orlikowa Parkowa, Piłsudskiego, plac Kościelny, Południowa, Poznańska, Pomorska, Poprzeczna, Ptasia, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Spokojna, Sportowa, Stary Rynek, Szkolna, Szpitalna, Wesoła, Wiejska, Wita Stwosza, Witosa, Wspólna, Zacisze, Zielona, Zachodnia, Dębowa.

Szkoła Podstawowa nr 2, im. Józefa Nojiego, pl. Wolności 8, tel: 95 762 06 05, mail: gim-1drezdenko@gazeta.pl, www.gim1drezdenko.pl.
Obwód: al. Piastów, Chełm Drez-denecki, Chrobrego, Cicha, Dąbrowskiej, Pierwszej Brygady, Kasztelańska, Kolejowa, Kołłątaja, Konopnickiej, Lipowa, Lwowska, Marszałkowska, Miedziana, Miodowa, Młyńska, Moniuszki, Niepodległości numery 12-28, Norwida,Nowogrodzka, Okrężna, Orzeszkowej, Owocowa, Piotra Skargi, plac Wileński, plac Wolności,Pogodna, Poniatowskiego, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Strażacka, Towarowa, Transportowa, Warszawska, Willowa Zamkowa, Żeromskiego.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Portowa 1, tel. 95 762 01 49 , 95 762 09 52, mail: zsdrezdenko@gmail.com, zsdrezdenko.edupage.org.
Obwód: ul. 1 Maja, 29 Stycznia, Długa, Dworcowa, Krótka, Lawendowa, Łączna, Niepodległości, numery: 1-11, 28c-51, Osiedla Leśnego, Piaskowa, plac Sportowy, Podgórna, Polna, Portowa,Rzemieślnicza, Sosnowa, Strzelecka, Zaułek. Inne: Kosin, Kosinek, Klesno, Lubiewo, Zagórze, Grotów, Rąpin, Lubiatów, Drawiny, Stare Bielice, Przebo-rowo odklas IV.

Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław 69, tel. 95 762 43 24, spniegoslaw.drezden-ko.pl.
Obwód: Niegosław, Karwin, Ma-rzenin, Lipno, Tuczępy, Czartowo.

Szkoła Podstawowa w Trzebiczu, Szkolna 1, Trzebicz. tel. 95 762 45 25, mail: sptrzebicz1@wp.pl, szkolapodstawowatrzebicz.cba.pl
Obwód: Trzebicz, Trzebicz - Młyn, Trzebicz Nowy, Osów, Bagniewo, Gościm , Zielątkowo - od klas IV.

Szkoła Podstawowa w Goszczanowie, Goszczanowo 18A, tel. 95 762 42 11, mail: goszczanowo@vp.pl.
Obwód: Goszczanowo, Goszczanowiec, Goszczanówko, Duraczewo, Kijów.

Szkoła Podstawowa w Gościmiu obejmująca klasy I-III. Gościm 141, tel. 95762 42 70, mail: szkola-goscim@wp.pl.
Obwód: Gościm, Zielątkowo.

Szkoła Podstawowa w Grotowie obejmująca klasy I-III. Grotów 88.
Obwód: Grotów, Lubiatów.

Szkoła Podstawowa w Rąpinie obejmująca klasy I-III. Rąpin 55.
Obwód: Rąpin.

Szkoła Podstawowa w Starych Bielicach obejmująca klasy I-III. Stare Bielice 13.
Obwód: Stare Bielice.

Szkoła Podstawowa w Drawinach obejmująca klasy I-III. Drawiny 62.
Obwód: Drawiny, Przeborowo.

STRZELCE KRAJ.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 31, tel. 95 763 29 62 , mail: pspstrzelce@o2.pl, pspstrzelce.edupage.org.
Obwód: ul. Akacjowa, al. Piastów, aleja Wolności, Brygady Saperów, Brzozowa, Cicha, Dworcowa, Działkowców, Forteczna - Południowa, Grodziska, Gwiaździsta, Jesionowa, Jeziorna, Józefa Piłsudskiego, Kalinowa, Klonowa, Krótka, ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Stefana Wyszyńskiego, Księżycowa, Kwiatowa, Lipowa, 11 Listopada, Ludowa, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Nowa, Ogrodowa, Orzechowa, PCK, Podwale, Pogodna, Polna, Południowa, Poznańska, Rynek, Stanisława Moniuszki, Słoneczna, Strumykowa, Targowa, Wodociągowa, Zielona, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Przemysława II, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, miejscowości: Ciecierzyn, Chwytowo, Długie, Gardzko, Golczewice, Li-cheń, Sidłów.

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Słowackiego 14, tel. 957632767, mail: gimstrze@poczta.onet.pl, www. gimstrzelce.edupage.org.
Obwód: ul. Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cmentarna, Cypriana K. Norwida, Drzymały, Elizy Orzeszkowej, Forteczna - Północna, Forteczna - Wschodnia, Forteczna - Zachodnia, Gdańska, Gorzowska, Henryka Sienkiewicza, Janusza Korczaka, Janusza Kusociń-skiego, Jedności Robotniczej, Juliusza Słowackiego, Katedralna, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Nowa Brama, Okrężna, Północna, Przemysłowa, Sportowa, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zachodnia, Zbigniewa Herberta. Inne: Strzelce Klasztorne, Brzoza Czy-żewo, Małe Osiedle, Piastowo, Przyłęg, Sławno, Wełmin

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku, ul. Choszczańska 7, tel. 95 763 51 27, mail: szkola.bobrowko@onet.eu, pspbobrowko.edupage.org
Obwód: Bobrówko, Buszewko, Buszów, Danków, Machary, Sokólsko, Śródlesie, Żabicko.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy 26, tel. 95 763 54 94 pspogardy.edupage.org.
Obwód: Ogardy, Ogardzki Młyn, Gilów, Lipie Góry, Pielice.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tucznie, ul. Szkolna 1, tel. 95 763 51 25.
Obwód: Tuczno, Lubicz, Tu-czenko.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielisławicach, Wielisławice 1, tel. 95 763 21 71, mail: spwielislawice@wp.pl, zwo.strzelce.edu.pl/pspwielislawice.
Obwód: Wielisławice, Bronowice, Puszczykowo, Wilanów.

STARE KUROWO
Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie, Nowe Kurowo 35, tel.95 761 50 15, mail: spnkurowo@op.pl.
Obwód: Nowe Kurowo, Łęgowo, Głęboczek, Przynotecko. Spoza gminy: Modropole, Górzyska (gm. Drezdenko).

Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie, Stare Kurowo, ul. Kościuszki 95 tel. 95 761 53 85
Obwód: Stare Kurowo, Błotnica, Łącznica, Rokitno, Kawki, Pła-win. Dotychczasowe klasy Gimnazjum w Starym Kurowie (ul. Kościuszki 95) włączone zostaną do Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie.

DOBIEGNIEW
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września - Woldenber-czyków, ul. Gdańska 8 i ul. Poznańska 5.
Obwód: Dobiegniew oraz wioski: Chomętowo, Chrapów, Czarolesie, Derkacze, Dębnik, Dębogóra, Głusko, Grabionka, Grąsy, Grzmikoło, Jarychowo, Kamienna Knieja, Kępa Zagajna, Kowalec, Kubczyce, Lipinka, Lubiewko, Łęczyn, Ługi, Ługowo, Mierzęcin, Młodolino, Moczele, Mostniki, Niemienica, Niwy, Nowy Młyn, Osieczek, Osiek, Osowiec, Ostrowiec (osada), Ostrowiec (wieś), Ostrowite, Podlesiec, Podszkle, Pokręt, Radachowo, Radęcin, Rolewice, Rozkochowo, Sarbinowo, Sitnica, Sław-ica, Słonów, Słowin, Starczewo, Stare Osieczno, Suchów, Świnki, Urszulanka, Wilczy Dół, Wołogoszcz, Żeleźnica.

Siatka szkół w gminach: Drezdenko, Stare Kurowo i Strzelce Kraj. musi być jeszcze zaakceptowana przez kuratorium oświaty.

POWIAT SŁUBICKI

SŁUBICE
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Wojska Polskiego 1
Obwód: Adama Asnyka, Akademicka, Bolesława Chrobrego, Chopina, Daszyńskiego, Dąbrówki, Józefa Piłsudskiego, plac Bohaterów, plac Frankfurcki, plac im. Jana Pawła II, Jedności Robotniczej, Kopernika, Księdza Augustyna Szama-rzewskiego, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Mariana Grabarskiego, Mickiewicza, Nadodrzańska, Osiedle Słowiańskie, Paderewskiego, plac Przyjaźni, plac Wolności, Reja, Seelowska, Słowackiego, Wałowa, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 18 i od nr 151 wzwyż, Żwirki i Wigury.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Wojska Polskiego 38
Obwód: Kunice, Nowy Lubusz, Pławidło, Rybocice, Świecko, Słubice, ulice: Agrestowa, Arbuzowa, Aroniowa, Bohaterów Warszawy, Brzoskwiniowa, Bolesława Krzywoustego, Brat-kowa, Czereśniowa, Daktylowa, Drzymały, Figowa, Gołębia, Gruszkowa, Grzybowa, Jagodowa, Jana III Sobieskiego, Jaskółcza, Jastrzębia, Jeżynowa, Kanałowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstytucji 3 Maja, Konwaliowa, Krucza, Królowej Jadwigi, Krótka, Kukułcza, Kwiatowa, Liliowa, Lisia, Makowa, Mieszka I, Morelowa, Narutowicza, Nocznickiego, Ogrodowa, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedle Krasińskiego, Osiedle Świerkowe, Osiedle Wimar, Owocowa, Piska, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Prosta, Rysia, Różana, Sadowa, Sokola, Sowia, Staszica, Stefana Batorego, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Szczecińska, Śliwkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Witosa, Wilcza, Winogronowa, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego od nr 19 do nr 150, Zygmunta I Starego, Żurawia.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego, ul. Kilińskiego 8,
Obwód: al. Młodzieży Polskiej, Aleja Niepodległości, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Folwarczna, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Kupiecka, Letnia, Malinowa, Mirosławskiego, Obozowa, Osiedle Przemysłowe, 1 Maja, plac Sybiraków, Południowa, Powstańców Wielkopolskich, Poziomkowa, Północna, Podchorążych, Przedwiośnie, Rzepińska, Sienkiewicza, Słowiańska, Sosnowa, Sportowa, Strzelecka, Szosa Rzepińska, Transportowa, Wandy, Widokowa, Wiosenna, Wodna, Wro-cławska, Wschodnia, Zachodnia, Zimowa, Żeromskiego.

Szkoła Podstawowa w Golicach, ul. Słubicka 1
Obwód: Golice, Lisów, Drzecin.

Szkoła Podstawowa w Kuno-wicach im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Słubicka 18.
Obwód: Kunowice, Nowe Bis-kupice, Stare Biskupice.

OŚNO LUBUSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Jeziorna 3, tel. 95 757 13 51, zsp.osno@autograf.pl, zs-posno.superszkolna.pl
Obwód: Ośno Lubuskie, Grabno, Gronów, Kochań. Lipienica, Podośno, Połęcko, Radachów, Rosławice, Sienno, Świniary.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Smogórach, Smogóry 10, tel. 95 757 13 52, szkolasmogory.com.pl.
Obwód: Lubień, Trześniów, Smogóry.

RZEPIN
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza, ul. Wojska Polskiego 28, tel. 95 759 63 42, mail: sprzepin@op.pl
Obwód: Rzepin, Gajec, Starościn, Lubiechnia Mała, Jerz-manice, Nowy Młyn, Rzepinek, Zielony Bór.

Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Kowalowie, ul. Rzepińska 10, tel. 95 759 93 24, mail: gim_kowalow@wp.pl
Obwód: Kowalów, Drzeńsko, Lubiechnia Wielka, Radów, Sułów, Starków, Maniszewo, Serbów.

GÓRZYCA
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego, ul. Wolności 17, tel. 95 759 12 28, mail: zespolszkol@autograf.pl
Obwód: Chyrzyno Osada, Górzyca, Laski Lubuskie, Ługi Górzyckie, Owczary, Pamięcin, Radówek, Żabczyn.
Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie, ul. Plac Wolności nr 17, tel. 95 759 12 79, mail: spkresowianie@poczta.on
et.pl
Obwód: Czarnów, Spudłów, Stańsk, Żabice.

CYBINKA
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków 71, tel. 68 391 13 50, mail: janat@wp.pl
Obwód: Krzesin, Rąpice, Kłopot, Mielesznica, Tawęcin, Grzmiąca, Białków.

2.Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Cybince, ul. Szkolna 15, tel. 68 391 13 15, mail: zs@cybinka.pl
Obwód: Cybinka, Bieganów, Rybojedzko, Maczków, Urad, Koziczyn, Sądów, Radzików, Drzeniów.

redakcja Gazety Lubuskiej

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.