Sprintem wokół wydarzeń sportowych

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
Marcin Łada

Sprintem wokół wydarzeń sportowych

Marcin Łada

Skrót najważniejszych informacji sportowych ze świata.

Zakończyli ligowy weekend

Wyniki niedzielnych spotkań w najsilniejszych ligach Europy, których wyników nie zdołaliśmy zamieścić w poniedziałkowym wydaniu, Hiszpania: UD Las Palmas - Malaga 1:1 (0:0). Tana (51) - Santa Cruz (72); Eibar - Espanyol Barcelona 2:1 (1:1). Inui (15), Baston (74) - Jordan (22); Celta Vigo - Atletico Madryt 0:2 (0:0). Griezmann (49), Ferreira-Carrasco (80). Włochy: Sampdoria Genua - Juventus Turyn 1:2 (0:1). Cassano (64) - Pogba (17), Khedira (46). Francja: Olympique Marsylia - Guingamp 0:0.

Małysz może jechać dalej

Adam Małysz i jego pilot Xavier Panseri skończyli siódmy odcinek Dakaru na holu ciężarówki serwisowej. Kiedy Polak osiągnął linię mety, nikogo już tam nie było. Organizatorzy poszli pechowcowi na rękę i zgodzili się, by kontynuował rywalizację. Szans na dogonienie czołówki już nie ma, ale może skończyć imprezę. Wczoraj spalinowa karawana miała dzień przerwy.

Adam Małysz jedzie dalej i ma szansę na najważniejszą nagrodę w Dakarze - ukończy rajd.
Bartek Syta Adam Małysz jedzie dalej i ma szansę na najważniejszą nagrodę w Dakarze - ukończy rajd.

Anwil Włocławek wzmocniony

Anwil podpisał kontrakt z Michałem Chylińskim. Reprezentant Polski grał ostatnio w Bonn. Został zwolniony z powodu złych wyników drużyny.

Marcin Łada

Jestem dziennikarzem sportowym i koncentruję się głównie na sportach motorowych. W redakcji „GL” odpowiadam za żużel, ale nie tylko. W sferze moich zainteresowań są także: futbol, koszykówka, pięciobój czy tenis stołowy. Chętnie piszę o sporcie amatorskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.