(KUBA, AIP)

Sprzęt od Radwańskiej trafił pod młotek. Pomoże Wardowi

(KUBA, AIP)

Ktoś szuka sportowego prezentu pod choinkę? Trudno o lepszą okazję. Trwa aukcja rakiety Agnieszki Radwańskiej. Dochód trafi do Darcy’ego Warda.

Przedmiotem aukcji jest rakieta tenisowa marki Babolat. To wyjątkowy sprzęt, bo z czytelnym podpisem oraz autografem Radwańskiej, triumfatorki turnieju mistrzyń WTA w tym sezonie. Sprzęt został wykonany przez firmę specjalizującą się w produkcji spersonifikowanych rakiet, dla naszej najlepszej zawodniczki, o czym świadczy metka-naklejka umieszczona na rakiecie „Babolat. A. Radwańska 02-2013”. Jest to niepowtarzalny gadżet.

Aukcja zorganizowana jest za pośrednictwem grupy DW#43 #GETWELLDARCY (www.facebook.com/getwelldarcy), która od chwili wypadku do dnia dzisiejszego wspiera Darcy’ego Warda. Obecnie w wielu różnych akcjach (m.in. zbiórki podczas imprez sportowych, sprzedaż okolicznościowych koszulek-cegiełek) udało się zebrać i przekazać Darcemu kwotę ponad 200 tys. złotych.

Przypomnijmy, że żużlowiec z Australii doznał bardzo poważnego urazu (przerwania rdzenia kręgowego) pod koniec sierpnia tego roku. Do tragedii doszło podczas meczu Falubazu Zielona Góra (w nim startował Ward) z GKM-em Grudziądz. Darcy porusza się od tamtej pory na wózku inwalidzkim.

(KUBA, AIP)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.