Jarosław Miłkowski

Sprzętu nie ma, więc wyrok się odwleka

To w tym miejscu doszło w Gorzowie do morderstwa krawca. Fot. Andrzej Sibera To w tym miejscu doszło w Gorzowie do morderstwa krawca.
Jarosław Miłkowski

O co najmniej trzy miesiące przeciągnie się wyrok w sprawie Marka W., 43-latek oskarżony jest o zamordowanie w kwietniu 2013 r. krawca z ul. Spichrzowej.

W piątek - za pomocą wideokonferencji - sąd miał przesłuchać jednego ze świadków - Ukraińca Mikołaja S. (Marek W. twierdzi, że to jego znajomy, ale Ukrainiec się tego wypiera). Do przesłuchania nie doszło, bo okazało się, że... w sądzie na Ukrainie nie ma odpowiedniego sprzętu do wideokonferencji.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.