Pinkus z Zielonej Góry

Stare dziady i małe dziewczynki

Pinkus z Zielonej Góry

- Aj! Benek! Jak ja się cieszę, że ty do mnie zadzwoniłeś! Ja już prawie sam miałem do ciebie telefonować!

- Pinkus! Ja ciebie poinformowuję, że pieniędzy nie pożyczę! Za żyranta też się nie dam postawić. I w żadnym sądzie za świadka się nie wstawię!

- Benjamin! Kto mówi za pieniądze albo za interesy? Ja po prostu poczułem nieprzepartą potrzebę porozmawiać z kim inteligentnym i sensownym.

- Z mną? I tu, Pinkus, coś mnie śmierdzi!

- Tobie śmierdzi? To ty, Benio, zmień skarpetki, a nogi też nie zawadzi umyć.

- A ty Pinkus, jak masz zapartą i nie przepartą potrzebę, to ty się weź za laxigen, a nie za telefon! Jak ty się do mnie zwracasz per „inteligentny” i „sensowny”, a nie jak zwykle per „burak i durak”, to mnie się włączają wszystkie dzwonki alarmowe. Co jest? W czym rzecz?

- Wiem, Benio, że ty się trzęsiesz nad każdym fenigiem, jak ten barani ogon. Mnie się nie rozchodzi o geld, tylko o rozumną rozmowę. Góra pięć minut. Bo ja muszę odreagować te wszystkie durne rozmowy z naszej telewizji naszych polityków, VIP-ów, dyplomatów, nawiedzonych i innych wariatów!

- Widzę, że ty będziesz musiał wykupić u mnie poważny abonament na poważne rozmowy. O co idzie?

- O imigrantów muzułmańskich i mahometańskich!

- Ajajaj! Jeszcze wam w Polsce potrzeba wojny szyitów z sunnitami, a na dodatek przyczółków al-Kaidy i Państwa Islamskiego, jak by wam mało było IV Rzeczpospolitej Kaczyńskiej!

- I o to, Benio, idzie, że jedni są za, a inni przeciw. Cały naród jest skotłowany i otumaniony.

- Będzie jeszcze bardziej, jak przyjadą muzułmanie i zaczną wprowadzać szarijat, prawo Koranu. Chyba że wy macie dużą nadwyżkę 6-letnich dziewczynek?

- Z powodu?

- A z powodu, że Prorok Mahomet, już jako stary dziad, wziął sobie za żonę 6-letnią Aiszę, która ze strachu wyłysiała, ale jak już jej włosy odrosły, to w wieku jej lat 9 Mahomet zaczął wykonywać swoje prawa małżeńskie.

- Toż to pedofilia! Jak to przez wieki się ukrywało?

- Z prostego powodu, że dopiero około 60 lat temu pojawił się termin „pedofilia”. Ona jest legalna do dzisiaj.

- Kto? Pedofilia? Gdzie?

- W Iranie, jak Chomeini doszedł do władzy, to obniżył wiek seksu z dziewczynkami do lat 9. W super-islamskiej Arabii Saudyjskiej w ogóle nie ma minimalnego wieku wydawania dziewczynek za mąż. To jest raj dla pedofilów! Tak jak w Sudanie, Brunei i Bangladeszu.

- Krojc Himmel! Wszystkie nasze pedofile przejdą na islam!

Pinkus z Zielonej Góry

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.