Stare pracownie przechodzą metamorfozę i łapią oddech

Czytaj dalej
Fot. Starostwo
Renata Hryniewicz

Stare pracownie przechodzą metamorfozę i łapią oddech

Renata Hryniewicz

Zwykła pracownia informatyczna w tzw. Samochodówce zamieniła się w nowoczesną pracownię aplikacji internetowych. Zmienią się też pracownie nauki zawodu w pozostałych powiatowych szkołach. A wszystko to za pieniądze na modernizację szkolnictwa zawodowego

- Zależy nam, żeby szkoły były jak najbardziej nowoczesne i atrakcyjne. Chcemy przyciągnąć młodych ludzi, którzy teraz uczą się w szkołach podstawowych i gimnazjalnych i niebawem będą podejmować decyzje co do wyboru szkoły - mówi starosta Marcin Jabłoński.

Zespół Szkół Technicznych - nazywany przez miejscowych samochodówką - to szkoła, która od wielu lat kształci m.in. w zawodach: technik informatyk, technik spedytor, technik logistyk. Tutaj właśnie trafiło 20 najnowocześniejszych zestawów komputerowych.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.