Renata Hryniewicz

Starosta Piotr Łuczyński nadal na stanowisku. We wtorek radni mogą go już odwołać

Starosta Piotr Łuczyński nadal na stanowisku. We wtorek radni mogą go już odwołać
Renata Hryniewicz

Sesja nadzwyczajna Rady Powiatu w sprawie odwołania starosty Piotra Łuczyńskiego, która miała się odbyć w poniedziałek 4 stycznia została przesunięta na wtorek 5 stycznia.

W poniedziałek Piotr Łuczyński zaplanował spotkanie z opozycyjnymi szefami partyjnych klubów w radzie powiatu. Niestety na spotkaniu pojawiła się jedynie Amelia Szołtun, radna PiS-u. Starosta wyraził nadzieję, że sprawa budżetu zostanie włączona do porządku obrad nadzwyczajnej sesji. Radna opozycyjna obiecała porozmawiać o tym ze swoimi radnymi.

Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.