Starosta z PO, przewodniczący z PiS-u. Co na to centrala?

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Jarosław Miłkowski

Starosta z PO, przewodniczący z PiS-u. Co na to centrala?

Jarosław Miłkowski

PO i PiS dogadały się w powiecie gorzowskim co do podziału władzy. Co na to władze Platformy w regionie? Zamierzają sprawdzić, jak to się stało, że doszło do sensacyjnej koalicji.

- Jestem zaskoczony. Sprawę najpierw trzeba będzie dokładnie zbadać. Później przyjdzie czas na podjęcie decyzji – mówił wczoraj senator Waldemar Sługocki, który jest przewodniczącym PO w Lubuskiem. Rozmawialiśmy z nim o koalicji, jaka zawiązała się w starostwie powiatowym w Gorzowie (pisaliśmy o niej we wtorek i środę). Mowa o współpracy Koalicji Obywatelskiej (czyli PO oraz Nowoczesnej) z PiS-em.

 • Co się dzieje w polityce na lubuskiej scenie?
 • Dlaczego Koalicja Obywatelska nie idzie pod rękę z PSL-em?

CZYTAJ WIĘCEJ:

 

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.