Alan Rogalski

Start Gorzów zrobi wszystko, aby ten rok był jeszcze lepszy od tamtego

M. Lepiato dziś zaczyna obóz w Szklarskiej Porębie. - Czeka mnie ogrom pracy - pisze w necie Fot. Archiwum prywatne M. Lepiato dziś zaczyna obóz w Szklarskiej Porębie. - Czeka mnie ogrom pracy - pisze w necie
Alan Rogalski

Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość i niepełnosprawny Maciej Lepiato trzeci raz z rzędu został czwartym skoczkiem wzwyż w Polsce w halowych mistrzostwach kraju z Torunia. Ale to jest dobry prognostyk i dla gorzowianina, i dla jego klubu GZSN Start, który w tym roku chciałby odnosić sukcesy takie jak w tamtym.

Lepiato, startujący w zawodach z zawodnikami pełnosprawnymi, osiągnął w drugim skoku 2,08 m, a trzy próby na 2,12 m były nieudane. – W takim doborowym towarzystwie miejsce uważam za bardzo dobre, jednak już sam wynik pozostawia wiele do życzenia. No cóż, kilka rzeczy się na to złożyło, ale nie będę się tłumaczył, sezon letni i mistrzostwa świata w Dubaju są najważniejsze. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i pracować dalej – napisał na fanpage`u pochodzący ze Zwierzyna skoczek, którego to okres przygotowawczy do sezonu halowego był przerwany przez chorobę.

CZYTAJ DALEJ:

  • GZSN Start w tym roku chciałby odnosić sukcesy takie jak w tamtym
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.