(decha)

Statkiem jak autobusem

15 kwietnia ruszają rejsy wycieczkowe lubuskimi statkami Fot. Mariusz Kapała 15 kwietnia ruszają rejsy wycieczkowe lubuskimi statkami
(decha)

Już 15 kwietnia na wody Odry ruszają „Zefir” i „Laguna”. Statki przewiozły w minionym roku, od połowy kwietnia do końca lipca 14,5 tys. turystów i wszyscy mają nadzieję, że ten sezon będzie znacznie lepszy. Zwłaszcza że przygotowano wiosenne nowalijki.

Na przykład tzw. rejsy przepływowe. Oznacza to, że będzie można płynąć z miejscowości do miejscowości, korzystając ze statków jak z autobusu. Taka podróż będzie zawsze kosztowała tyle, co klasyczny rejs turystyczny godzinny. Czyli 16 zł bilet normalny, 13 zł ulgowy oraz 12 zł grupowy. Do tego rejsy z muzyką na pokładzie, z prelekcjami na temat zdrowia, prezentacjami lokalnych grup i młodych wokalistów.

Ciekawie zapowiadają się podróże z miejscowościami w roli głównej. I tak - na przykład - w Głogowie będą rozmowy na temat przeszłości Krosna. Niestety dokładny rozkład rejsów jest bardzo rozbudowany, gdyż zmienia się niemal każdego dnia, stąd warto zajrzeć na stronę internetową www.odradlaturystów.pl lub zatelefonować pod numer 531 013 193.

(decha)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.