Leszek Kalinowski

Stop narkotykom, czyli happening w Zielonej Górze

Dzień Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze Fot. Mariusz Kapała Z okazji Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze odbył się happening. Udział w nim wzięło wielu młodych ludzi.
Leszek Kalinowski

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze odbył się happening. Udział w nim wzięło wielu młodych ludzi.

Dzięki wsparciu miasta, od stycznia w placówkach oświatowych odbywały się spotkania i imprezy profilaktyczne. Finałem programu „Profilaktyka 2016) był czwartkowy happening zorganizowany w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii.

Dyrektor placówki prof. Dorota Rybczyńska - Abdel-Kawy mówi, że data spotkania nie jest przypadkowa - to Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii. W happeningu uczestniczyli uczniowie zielonogórskich szkół. W programie happeningu były gry, zabawy, konkursy i występy artystyczne. Porad udzielali też policjanci, którzy zorganizowali specjalne stoisko.

Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.