Strażacy z Kostrzyna nad Odrą mają mieć nową, nowoczesną siedzibę. W innym miejscu

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Renata Hryniewicz

Strażacy z Kostrzyna nad Odrą mają mieć nową, nowoczesną siedzibę. W innym miejscu

Renata Hryniewicz

Strażacy od lat czekają na rozbudowę swojej siedziby. Teraz inwestycja staje się realna. W ciągu pięciu lat ma powstać całkiem nowa remiza

- W styczniu ubiegłego roku poinformowaliście swoich Czytelników, że w budżecie znalazły się pieniądze na dokumentację techniczną rozbudowy siedziby do sześciu boksów na samochody. Miał być też podany termin budowy tych boksów. Czy „Gazeta Lubuska” mogłaby dowiedzieć się na jakim etapie jest inwestycja? - poprosił nas Czytelnik.

 • Kiedy będzie nowa siedziba?
 • Co mówią władze miasta?

 

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.