Tomasz Rusek

Strzelce Krajeńskie: Masz zakrętki? To wyrzuć je wszystkie do kosza z misiem

Angelika Piekarska z Przyłęgu  od lat pomaga dzieciom. Po to założyła bank Pluszowego Misia. Teraz zorganizowała nową akcję: zbiórkę nakrętek. Możesz Fot. arch. prywatne Angelika Piekarska z Przyłęgu od lat pomaga dzieciom. Po to założyła bank Pluszowego Misia. Teraz zorganizowała nową akcję: zbiórkę nakrętek. Możesz się włączyć? Też zacznij zbierać!
Tomasz Rusek

Angelika Piekarska i jej Bank Pluszowego Misia prowadzą wielką zbiórkę nakrętek. Cel? Pomóc Agatce z Przyborowa w zdobyciu nowego wózka inwalidzkiego. Każdy z Czytelników może mieć w tym udział!

Zbiórki nakrętek prowadzi wiele podmiotów w całej Polsce. Jednak chyba nikt nie robi tego tak sprytnie jak Angelika Piekarska z Przyłęgu i jej Bank Pluszowego Misia.

Przyłęg, Bronowice... A teraz czas na kolejne miejscowości

Zaczęło się skromnie. Pani Angelika dostała od gorzowskiej firmy Laguna pojemnik, którego przemalowanie zaprojektował i wykonał Łukasz Karnacz (z gorzowskiej firmy BRC Design).

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.