Studenci już czekają na kolejny rok nauki

Czytaj dalej
Fot. Małgorzata Trzcionkowska
Małgorzata Trzcionkowska

Studenci już czekają na kolejny rok nauki

Małgorzata Trzcionkowska

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żaganiu uroczyście zakończyli kolejny rok akademicki. Po wakacjach wrócą do zajęć.

Mijający rok był bardzo intensywny dla słuchaczy. Uczestniczyli w kursach tańca z instruktorem Franciszkiem Fedorowiczem, na zajęcia artystyczne z Grażyną Kulej-Zwiernik, a także na naukę języków obcych, jogę, gimnastykę, zajęcia na basenie, w klubie aktywnego seniora oraz w różnych, ciekawych wykładach.

- Byliście obecni i widoczni na wszystkich wydarzeniach kulturalnych w mieście - powiedział Zbigniew Białkowski dyrektor departamentu oświaty w magistracie. - Sekcji jest sporo, ale prosimy o uwagi, żeby przyszły rok był jeszcze lepszy.

Stanisława Szczepanik, szefowa zespołu Pod Różą i zarządu UTW już zaprasza słuchaczy na inaugurację nowego roku akademickiego, po wakacjach. Będzie równie ciekawie. Oprócz zespołu Pod Różą, dla seniorów zaśpiewał Tomasz Wachnowski. To autor, kompozytor, gitarzysta, piosenkarz. Wykonawca piosenki do Asterixa. Występował m.in. z Marcinem Dańcem.

Małgorzata Trzcionkowska

Pracuję w oddziale w Żaganiu. Interesuje mnie to, co się dzieje w moim mieście.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.