Sulechów: Serca opanują miasto

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Anna Chreptowicz

Sulechów: Serca opanują miasto

Anna Chreptowicz

Informacja o akcji pojawiła się kilka dni temu na facebooku. I od razu wywołała wielkie zainteresowanie wśród mieszkańców. - Zauważyliśmy bardzo dużo wejść na stronę, pewnie dzięki temu, że stopniowo dozowaliśmy informacje, nie zdradziliśmy wszystkiego na raz - mówi Tomasz Furtak, dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury.

Na pomysł zorganizowania happeningu wpadły dwie pracownice SDK

Jedną z nich jest Dorota Modrzyk, którą udało się nam przekonać, by zdradziła nieco więcej na temat akcji. - W centrum miasta koło Zboru ustawimy ogromne serce. I chciałybyśmy, żeby pary, niekoniecznie zakochane - mogą być też babcie z wnukami, mieszkańcy z ukochanym pupilem, przyjaciele - zrobiły sobie zdjęcie na tle serca - tłumaczy Dorota Modrzyk. Zrobione zdjęcie należy następnie udostępnić na facebooku na stronie wydarzenia „Zakochany Sulechów”.

Ze wszystkich opublikowanych zdjęć zostanie wyłonionych pięć zwycięskich

Ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. Jedną z nich będą podwójne zaproszenia na występ kabaretu Jurki. - Chcemy ruszyć Sulechów z miejsca. Tylko modlimy się, żeby tego dnia była ładna pogoda... Na zakochanych czeka las serc, będzie romantyczna muzyka. Będzie pięknie, więc czekamy! - zachęca pani Dorota.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.