Renata Hryniewicz

Sulęcin: Bo trener Badmintona obgadywał dyrektora szkoły?

Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all" od lat za darmo trenował na sali. Fot. archiwum Badminton Sulęciński Klub Badmintona ,,Badminton4all" od lat za darmo trenował na sali.
Renata Hryniewicz

Dyrektor szkoły podstawowej miał zabronić wejścia na salę sportową trenerowi i jego podopiecznym Badmintona 4all. Dlaczego? Bo... trener obgadywał dyrektora.

Jak co roku trener badmintona złożył pismo do dyrekcji szkoły z prośbą o pozwolenie na kontynuacje zajęć w roku szkolnym 2018/2019 oraz w okresie wakacyjnym. Trener nie czekał na odpowiedź pisemną, udał się do dyrektora Sławomira Słonika osobiście.

- Rozmowa odbyła się w cztery oczy. Dyrektor powiedział, że nie możemy już wchodzić na salę, bo ja go obgaduję.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.