Renata Hryniewicz

Sulęcin: Pensje w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym mogą zagrozić ośrodkowi

Niedługo ośrodek będzie wyglądał tak jak na wizualizacji, ale czy przetrwa, jeśli deficyt bedzie się powiększał? Już wiadomo, że z budżetu ośrodka nie Fot. wizualizacja starostwo Niedługo ośrodek będzie wyglądał tak jak na wizualizacji, ale czy przetrwa, jeśli deficyt bedzie się powiększał? Już wiadomo, że z budżetu ośrodka nie wystarczy na wynagrodzenia...
Renata Hryniewicz

Pani dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego doprowadziła do ogromnego deficytu. Budżet ośrodka nie wystarcza na pokrycie zarobków pracowników, bo tam się zarabia tyle, co w niejednym urzędzie naczelnicy nie mają - poinformował nas Czytelnik.

Tzw. organem prowadzącym ośrodek jest powiat. Co na to starosta Adam Basiński?

- Dwa lata temu ośrodek „stał” bardzo dobrze, w ubiegłym roku pieniędzy było na „styk”, a w tym roku starostwo będzie musiało dołożyć na koniec roku na wydatki związane z wynagrodzeniami kilkaset tysięcy złotych - mówi starosta. Dlaczego? - Bo pensje pracowników są wysokie i nie wystarczy budżetu, którym dysponuje ośrodek, na wynagrodzenia - przyznaje.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.