Szczęśliwe liczby ponownie padły w Żarach

Czytaj dalej
Fot. Liliana Hachani
Liliana Hachani

Szczęśliwe liczby ponownie padły w Żarach

Liliana Hachani

Dziewięć trafnie wytypowanych liczb w popularnej grze Keno przyniosło 50 tys. zł wygranej. Szczęśliwy kupon nadano przy ul. Wieniawskiego.

50 tysięcy złotych to wygrana, jaką zgarnął szczęśliwy gracz, który 11 maja w Żarach, w kolekturze Lotto przy ulicy Wie-niawskiego, kupił jeden zakład w grze Keno. Kupon okazał się strzałem w dziesiątkę, bo grający trafił wszystkie skreślone 9 liczb. W Keno co 4 minuty jest szansa na zostanie milionerem. Tym razem wygrana jest mniejsza, ale na pewno także cieszy.

– Słyszałem o tym, ale nie wiem, kto miał tyle szczęścia. Niestety, nie byłem to ja – śmieje się pan Stanisław Ła-stowski. – Gram już od kilkudziesięciu lat, ale nie miałem większych wygranych. Czasem trafi się jakaś skromna sumka, na zachętę. Z drugiej strony, kto nie gra, ten nie wygrywa. Trzeba próbować szczęściu pomagać, może jeszcze i ja będę milionerem – dodaje z nadzieją Stanisław Łastowski.

Stanisław Łastowski również gra w kolekturze przy ul. Wieniawskiego. Może i do niego kiedyś uśmiechnie się szczęście
Liliana Hachani Stanisław Łastowski również gra w kolekturze przy ul. Wieniawskiego. Może i do niego kiedyś uśmiechnie się szczęście

Żary mają już na swoim koncie milionową wygraną. Gracz, który w ubiegłym roku sam skreślił 6 szczęśliwych liczb, zgarnął prawie trzy miliony. Jest to do tej pory najwyższa wygrana, jaką odnotowano w mieście. Szczęśliwa okazała się wtedy kolektura przy ulicy Broni Pancernej.

Liliana Hachani

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.