Szczęśliwe liczby ponownie padły w Żarach

Czytaj dalej
Fot. Liliana Hachani
Liliana Hachani

Szczęśliwe liczby ponownie padły w Żarach

Liliana Hachani

Dziewięć trafnie wytypowanych liczb w popularnej grze Keno przyniosło 50 tys. zł wygranej. Szczęśliwy kupon nadano przy ul. Wieniawskiego.

50 tysięcy złotych to wygrana, jaką zgarnął szczęśliwy gracz, który 11 maja w Żarach, w kolekturze Lotto przy ulicy Wie-niawskiego, kupił jeden zakład w grze Keno. Kupon okazał się strzałem w dziesiątkę, bo grający trafił wszystkie skreślone 9 liczb. W Keno co 4 minuty jest szansa na zostanie milionerem. Tym razem wygrana jest mniejsza, ale na pewno także cieszy.

– Słyszałem o tym, ale nie wiem, kto miał tyle szczęścia. Niestety, nie byłem to ja – śmieje się pan Stanisław Ła-stowski. – Gram już od kilkudziesięciu lat, ale nie miałem większych wygranych. Czasem trafi się jakaś skromna sumka, na zachętę. Z drugiej strony, kto nie gra, ten nie wygrywa. Trzeba próbować szczęściu pomagać, może jeszcze i ja będę milionerem – dodaje z nadzieją Stanisław Łastowski.

Stanisław Łastowski również gra w kolekturze przy ul. Wieniawskiego. Może i do niego kiedyś uśmiechnie się szczęście
Liliana Hachani Stanisław Łastowski również gra w kolekturze przy ul. Wieniawskiego. Może i do niego kiedyś uśmiechnie się szczęście

Żary mają już na swoim koncie milionową wygraną. Gracz, który w ubiegłym roku sam skreślił 6 szczęśliwych liczb, zgarnął prawie trzy miliony. Jest to do tej pory najwyższa wygrana, jaką odnotowano w mieście. Szczęśliwa okazała się wtedy kolektura przy ulicy Broni Pancernej.

Liliana Hachani

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.