Szpital, park, festiwal - to plusy. Brak dworca i żłobka - obciach!

Czytaj dalej
Fot. SOK SUlęcin
Renata Hryniewicz

Szpital, park, festiwal - to plusy. Brak dworca i żłobka - obciach!

Renata Hryniewicz

Sulęcin to miasto, w którym wiele się dzieje. Ma się czym pochwalić, ale ma też powody do wstydu. Jakie są jego plusy i minusy?

Plusy:

1. Park. Fontanna, wiata edukacyjna, boisko wielofunkcyjne, skate park, ścieżka wspinaczkowa, miejsce dla matek z dziećmi, interdyscyplinarny plac zabaw, kontener sztuki i mnóstwo pięknej zieleni...
To wszystko już niebawem będzie dostępne dla mieszkańców w parku miejskim. Modernizacja parku kosztuje grubo ponad 3 mln, ale zapewniam: zadowolony będzie każdy mieszkaniec. Co niektórzy już się nie mogą się doczekać!

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.