Szpital w Gorzowie likwiduje aptekę, pacjenci protestują

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Szpital w Gorzowie likwiduje aptekę, pacjenci protestują

Jarosław Miłkowski

To już pewne: od połowy stycznia w szpitalu przy ul. Dekerta nie będzie ogólnodostępnej apteki. Dlaczego? Bo kończy się umowa na dzierżawę. Poza tym szpital musi powiększyć poczekalnię

Jak to możliwe, że dla apteki zabraknie miejsca? Jak już informowaliśmy w „GL” 11 grudnia, szpital jak najszybciej musi powiększyć poczekalnię przy nocnym ambulatorium. Dziś to niewielka klitka, która nie jest w stanie pomieścić chorych.
Poczekalnię można powiększyć o miejsce, gdzie teraz jest szpitalny bufet, który dziś z nią sąsiaduje. Władze szpitala wpadły więc na pomysł, by bufet przenieść tam, gdzie jest apteka.

Dlaczego szpital likwiduje aptekę?

Co o likwidacji mówi rada aptekarska?

Czy łatwo będzie otworzyć nową aptekę?

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.