Sandra Soczewa

Szukamy Miss i Mistera Karnawału. Wciąż czekamy na nowe zgłoszenia!

Antonina Szyszka przebrała się za Lorda Vadera. Fot. archiwum prywatne Antonina Szyszka przebrała się za Lorda Vadera.
Sandra Soczewa

Nasi mali Czytelnicy walczą o tytuł Miss i Mistera Karnawału. Specjalnie na tę okazję, najmłodsi przebrali się za wróżki i superbohaterów.

Hitem karnawałowej mody dla dziewczynek są kolorowe sukienki. Takie, jakie noszą wróżki, cyganki, hiszpańskie tancerki i księżniczki. Ale nie tylko. Na topie są też bajkowe przebrania. W naszym plebiscycie bierze udział Elsa z Krainy Lodu, mała Pszczółka Maja, Smerfetka, Myszka Miki i... Lord Vader w spódniczce! Na ten nietypowy strój (jak na dwuletnią dziewczynkę) postawiła Antonina Szyszka. Antosia do różowej sukienki dobrała pelerynę i maskę Vadera. Ta wesoła i pogodna dziewczynka liczy na Wasze głosy i mówi: głosujcie na mnie, niech moc będzie z wami! Na nasze małe miss i misterów można głosować przez SMS-y (1 SMS kosztuje 2,46 zł z VAT i równa się 10 punktom), które wysyłamy na numer 72355, . W treści wpisujemy prefiks naszego faworyta, który umieściliśmy pod zdjęciem każdego z kandydatów.

Liderką wśród dziewczynek jest Wiktoria Mroziewicz (ma 5117 głosów (stan na wtorek, 15.00), która postawiła na zwiewną kreację i kolorowe skrzydełka (naszych kandydatów przedstawiamy w kolejności: od największej ilości głosów do najmniejszej).
O tytuł mistera stara się też trzech młodych kawalerów: Denis - Spiderman, Dominik - rozbrykany tygrysek i Borys z jednostki specjalnej S.W.A.T. Wszyscy ci chłopcy są radośni, pogodni i pełni energii.

To już jest druga edycja naszego plebiscytu Mała Miss i Mały Mister Karnawału. Wciąż czekamy na kolejnych małych przebierańców - pochwalcie się karnawałowymi kreacjami!

Na zgłoszenia czekamy tylko do piątku 5 lutego do godziny 11.00.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.