Szukasz idealnego mieszkania? Koniecznie sprawdź oferty tych developerów!

Czytaj dalej
Alicja Kucharska

Szukasz idealnego mieszkania? Koniecznie sprawdź oferty tych developerów!

Alicja Kucharska

Planujesz zakup mieszkania? Domu? W takim razie nie może cię zabraknąć na II Lubuskich Dniach Otwartych Developerów. Te inwestycje powstają właśnie w Lubuskiem!

Po ogromnym sukcesie I Ogólnopolskich Dni Otwartych Developerów organizowanych przez grupę Polska Press w 2017, a także I Lubuskich Dniach Otwartych Developerów, które odbyły się w ubiegłym roku, nie mogło być inaczej! Już pod koniec marca odbędą się II Lubuskie Dni Otwarte Developerów! Przedsięwzięcie skierowane jest do osób, które planują zakup mieszkania. Dla siebie, dla dzieci, wnuków czy też po prostu pod wynajem. Nieruchomości niewątpliwie są jedną z najlepszych inwestycji – inwestycji w przyszłość. Właśnie dlatego w tym samym czasie będzie możliwość, by obejrzeć aktualne inwestycje realizowane przez prężnie działających w naszym regionie developerów. W jeden weekend będzie można odwiedzić miejsca inwestycyjne, zajrzeć do gotowych już mieszkań i sprawdzić, jak wygląda otoczenie. To też okazja, by zweryfikować jakość inwestycji, porównać oferty i negocjować ceny. To jedyne przedsięwzięcie, które daje możliwość, by dokładnie zapoznać się z lokalną ofertą developerską!

A jest w czym wybierać! W Gorzowie Wlkp. przy ulicy Walczaka – na obszarze trzech hektarów – powstaje nowoczesne i komfortowe osiedle Magnolia Park. Do wyboru jest aż 200 apartamentów o różnej powierzchni: od 26 mkw. do 84 mkw., a ceny są naprawdę konkurencyjne! Co ważne, inwestycja podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy został ukończony, a wszystkie mieszkania znalazły już swoich właścicieli. Zaś w ramach obecnej inwestycji budowany jest 6-klatkowy blok, a klucze do mieszkań właściciele odbiorą w październiku 2020 roku. Na tym jednak nie koniec, bo w 2022 powstać ma jeszcze jeden blok. 30 marca wszyscy zainteresowani powinni wybrać się do biura sprzedaży mieszkań „Magnolia Park”, które mieści się przy ul. Walczaka 43i/4. Eksperci i doradcy oczekiwać będą w godzinach 10.00-15.00. Z pewnością doradzą, rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

A jak pod względem mieszkaniowym wygląda południowa część województwa? O wyjątkowej inwestycji Nova.Park słyszał już pewnie każdy mieszkaniec Zielonej Góry. Dobra wiadomość jest taka, że Grupa PBS rozpoczęła nowy etap sprzedaży! Inteligentne osiedle Nova Park to połączenie nowoczesnego designu i innowacyjnych rozwiązań z doskonałą, zaciszną lokalizacją pośród zieleni. Mieszkania zaprojektowane są z myślą o potrzebach wielu pokoleń. Nie sposób przejść obojętnie obok takiej oferty! Eksperci grupy PBS zapraszają osoby zainteresowane zakupem nieruchomości 30 marca, do biura na ul. Sikorskiego 17. Od godz. 12.00 do 14.00 będzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat realizowanej inwestycji.

Zachęcamy do udziału w II Lubuskich Dniach Otwartych Developerów – dzięki nim poznasz inwestycje, które realizowane są w naszym województwie, a to pomoże ci wybrać ofertę, które będzie najlepsze dla Ciebie.

Alicja Kucharska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.