Szukasz miłości? Przeczytaj nowe anonse od osób samotnych

Czytaj dalej
Fot. Fotolia
(GM)

Szukasz miłości? Przeczytaj nowe anonse od osób samotnych

(GM)

Szukasz miłości, sympatii? Przeczytaj nowe ogłoszenia od osób samotnych.

Do zakochania jeden krok! Ty też możesz się zakochać. Wyślij do nas list i znajdź swoją drugą połowę. Adres: al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, e-mail: [email protected]

Jak dostać numer do samotnej osoby?

Osoba zainteresowana anonsem w „Gazecie Lubuskiej” wysyła SMS o treści podanej pod wybranym ogłoszeniem na nr 7136 (Koszt 1,23 zł z VAT).

Przykład: jeśli chcemy uzyskać numer do autorki pierwszego ogłoszenia na naszej liście, piszemy w treści SMS-a anons.53 i tę treść wysyłamy na nr 7136. Po chwili otrzymamy odpowiedź.

Jeśli macie pytania jak wysłać SMS-a, dzwońcie: 68 324 88 18.

Zobacz: Regulamin akcji "We dwoje"

Przeczytaj nowe anonse

* Kobieta lat 38, lekko puszysta pozna kulturalnego, uczciwego mężczyznę, nie szukającego przy¬gód, bez nałogów i zobowiązań
w wieku 37 - 43 lata z okolic Zielonej Góry, Sulechowa, Świebodzina.
Anons.53

* Jestem pięćdziesięcioletnim pogodnym singlem ze środkowej części lubuskiego, wzrost 173, waga 77 kg, oczy niebieskie, jestem bez zobowiązań, pracuję, mieszkam sam, poznam sympatyczną, pogodną, szczupłą panią około 40-tki, zdecydowaną na znajomość, lubiącą spacery, przechadzki, wspólne wyjścia na imprezy kulturalne, może tańce. SMS-y, MMS-y mile widziane.
Anons.54

* Samotny 60 plus pozna kobietę w stosownym wieku z Zielonej Góry lub bliskich okolic, która tak jak ja ma dosyć samotności. Proszę dzwonić po godz.17. 00. Na SMS-y nie odpowiadam.
Anons.55

* Pani 62 lata, miła zgrabna i powabna, z poczuciem humoru i kulturą osobistą nawiąże znajomość z panem o tych samych walorach.
Anons.56

* Nie chcę być sam. Wdowiec 63/164/64. szczery, uczciwy, wesoły, niezależny, mieszkający sam na wsi, mobilny. Pragnę poznać tę jedyną, najchętniej wdowę. Przemyśl, a potem zadzwoń. Dziękuję.
Anons.57

* Pogodna, kulturalna, zadbana, o ciepłym serduszku, młody wygląd, wykształcenie medyczne, sześćdziesięciolatka, pozna pana kulturalnego, zadbanego, uczciwego, wesołego, do przyjaźni a może coś więcej.
Anons.58

* Bardzo samotny, wolny, bez zobowiązań, niezależny, 58-latek, czuły, opiekuńczy, szuka pani w odpowiednim wieku na spotkania, a może na całe życie. Jestem z Gorzowa Wielkopolskiego.
Anons.59

* Poznam miłego, sympatycznego pana w wieku od 43 do 50 lat. Mam 43 lata, jestem szczupła, średniego wzrostu. Szukam mężczyzny bez nałogów, w którym znajdę wsparcie dla siebie i moich dzieci. Proszę o odpowiedź panów z Gorzowa Wielkopolskiego i pobliskich okolic.
Anons.60

* Samotny wdowiec, 60 lat, 175 cm wzrostu, z Zielonej Góry, bez zobowiązań i wolny od nałogów. Jestem pogodną osobą, domatorem lubiącym przyrodę. Poznam panią w wieku 57-60 lat, najchętniej wdowę bez nałogów i zobowiązań, z Zielonej Góry lub okolicy, o podobnych zainteresowaniach, której dokucza samotność i chciałaby poznać bratnią duszę. Na SMS-y nie odpowiadam.
Anons.61

* Kawaler lat 40 pozna kobietę do stałego związku. Gorzów Wlkp.
Anons.62

* Jestem szczupłym 40-letnim szatynem, niepalącym, bez nałogów. Mam 170 cm wzrostu, oczy brązowe. Jestem szczery, uczciwy
i wyrozumiały. Pracuję, lubię spacerować. Chętnie poznam kobietę tak samo samotną jak ja, której dokucza samotność, najlepiej niepalącą, do lat 50, z województwa lubuskiego.
Anons.63

* Wdowa , emerytka pozna wdowca emeryta wysokiego, co najmniej 180 cm wzrostu z Zielonej Góry w celu zabawy na balu karnawałowym (każdy płaci za siebie).
Anons.64

* Poznam samotną panią w wieku lat 60 plus. Szukam kulturalnej pani miłego usposobienia najlepiej z Gorzowa Wielkopolskiego lub pobliskich okolic. Ja - szczupły blondyn, wzrost średni lat 67 plus, wykształcony, przedsiębiorczy, poszukujący pani, która chciałaby w przyjaźni realizować pewne ustalone wspólnie cele dające satysfakcję w okresie jesieni naszego wspólnego życia.
Anons.65

* Witam. Mam 41 lat, 182 cm wzrostu, bez nałogu i zobowiązań, ciemne, krótkie włosy, z Zielonej Góry. Poznam dziewczynę między 36-41 lat bez zobowiązań i bez nałogu myślącą poważnie, nie szukającą przygód, z Zielonej Góry.
Anons.66

* Szukam mężczyzny na jesień życia! Kobieta, wdowa 60 plus niewysoka, nie gruba, miła. Mam jeszcze ochotę do życia.
Anons.67

* Mam na imię Jurek. Mam lat 37 i mieszkam w Zielonej Górze. Chciałbym poznać wolną kobietę także z Zielonej Góry w wieku od 18 do 48 lat, która szuka przy¬jaźni. Jeśli jesteś zainteresowana moim ogłoszeniem to proszę o SMS-a lub telefon.
Anons.68

* Poznam wysokiego, przystojnego i niezależnego kawalera w wieku 30-38 lat, bez nałogów i zobowiązań. Jeżeli szukasz swojej drugiej połówki - to napisz. Ja jestem zadbaną kobietą po 30-stce.
Anons.69

* Jestem kawalerem. Mam 53 lata. Jestem bezdzietny. Chciałbym poznać panią w zbliżonym wieku,
z okolic województwa lubuskiego, wielkopolskiego. Może być panna z dzieckiem, panna lub wdowa.
Anons.70

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.