Tomasz Rusek

Ta płyta to petarda, którą każdy może sobie odpalić w domu. Tak gra strzelecka LaNinia

- Płyta CD już jest do zdobycia. Winyl będzie w styczniu - mówią Daniel Ludwiczak i Sergiusz Paszkiewicz. W przyszłym roku planowana jest też trasa koncertowa Fot. Tomasz Rusek - Płyta CD już jest do zdobycia. Winyl będzie w styczniu - mówią Daniel Ludwiczak i Sergiusz Paszkiewicz. W przyszłym roku planowana jest też trasa koncertowa strzeleckiej kapeli
Tomasz Rusek

- Nagraliśmy płytę, o której zawsze marzyliśmy - mówią członkowie strzeleckiego zespołu LaNinia. Jeśli lubicie ciężkie granie, to zdecydowanie krążek dla was. I - uwaga - niedługo ukaże się na winylu. A w przyszłym roku planowana jest trasa koncertowa.

Zespół tworzą: Karol Wiśniewski (perkusja), Mateusz Popis (wokal), Janusz Duź (gitara), Daniel Ludwiczak (gitara i wokal) oraz Sergiusz Paszkiewicz (bas).

- Każdy z nas gdzieś grał, każdy gdzieś się udzielał. LaNinia to projekt, który ma pokazać nasze emocje, co mamy w głowach, w sercach, naszą wrażliwość. To nie są kawałki, które powstały ot tak, na potrzeby płyty CD. Raczej płyta powstała, bo mieliśmy świetny materiał - mówi GL Sergiusz Paszkiewicz. Krążek jest już na rynku. Jak go kupić, dowiecie się choćby z facebookowego profilu LaNinia.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Rusek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.