Alan Rogalski

Ta pomoc była niezbędna, bo Tomasz Gollob cały czas cierpi

Kibice udzielają wsparcia zawodnikowi nie tylko finansowego. Tak w Bydgoszczy prezentuje się Tomasz Gollob z klocków lego. Fot. Tomasz Czachorowski Kibice udzielają wsparcia zawodnikowi nie tylko finansowego. Tak w Bydgoszczy prezentuje się Tomasz Gollob z klocków lego.
Alan Rogalski

558 tys. 995,73 zł - taką kwotę Stal Gorzów przekaże Tomaszowi Gollobowi na jego leczenie i rehabilitację po wypadku na motocrossie.

Ireneusz Maciej Zmora oraz Władysław Komarnicki - organizatorzy balu dla Tomasza Golloba, który odbył się na początku lutego na AWF w Gorzowie - powiadomili, jaką sumę pieniędzy klub przeleje na specjalne konto fundacji Polskiego Związku Motorowego, które jest dedykowane żużlowcowi, mającemu uszkodzony kręgosłup i poruszającemu się na wózku inwalidzkim.

 • Ile Stal Gorzów zebrała pieniędzy dla Tomasza Golloba?
 • Co najlepiej sprzedawało się na aukcjach internetowych?
 • Jak aktualnie czuje się Tomasz Gollob?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Alan Rogalski

W "Gazecie Lubuskiej" piszę o sporcie w Gorzowie i na północy województwa. A więc o koszykarkach AZS AJP Gorzów, żużlowcach Stali Gorzów czy miniżużlowcach GUKS Wawrów. Również o piłkarzach Stilonu i Warty oraz piłkarkach TKKF Stilon, ale nie tylko. Bo dzielę się z Wami swoimi wrażeniami z kajakarstwa, wioślarstwa, piłki wodnej i unihokeja w Gorzowie czy tenisa stołowego w Kostrzynie, kolarstwa w Strzelcach Kraj. oraz saneczkarstwa w Nowinach Wielkich. Spotkacie mnie też na biegach i na różnych zajęciach, na których promowany jest zdrowy styl życia. A jak nie piszę, to robię zdjęcia czy kręcę filmy. I tak jak kibic - dopinguję! Zwłaszcza w trakcie konkursów w skokach narciarskich. Chcesz ze mną porozmawiać o sporcie z kraju i ze świata? Napisz do mnie na twitterze czy też wyślij wiadomość na skrzynkę e-mailową. Chętnie Cię wysłucham czy też z przyjemnością odpowiem :)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.