Ta przeklęta pierwsza kwarta AZS AJP Gorzów w starciu ze Ślęzą Wrocław... Ale czy aby na pewno tylko to?

Czytaj dalej
Alan Rogalski

Może gdyby nie pierwsza przegrana 11:21 kwarta przez InvestInTheWest Eneę, to gorzowianki wygrałyby w niedzielę w 21. kolejce Basket Ligi Kobiet ze Ślęzą Wrocław. Może...

Przedwczoraj przez pierwsze 10 minut mieliśmy powtórkę z rozrywki ze środy z Krakowa. Tam traciliśmy do Wisły Can-Pack dwanaście punktów, a tuz wrocławiankami - jedenaście „oczek”. - Ponownie pierwszą kwartę rozpoczynamy słabo - powiedział opiekun akademi-czek Dariusz Maciejewski. - Doszło do takiej sytuacji, chyba po raz pierwszy w tym sezonie, że pięć zawodniczek rozpoczynało mecz i po kilku minutach siedziało na ławce rezerwowych.