Ta śmierć wciąż jest zagadką

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Ta śmierć wciąż jest zagadką

Renata Hryniewicz

Sanepid czeka na wyniki, szpital nie ujawnia przyczyny śmierci. Czy rodzice powinni się niepokoić?

Wciąż nie znamy przyczyn nagłej śmierci 5-letniej dziewczynki z Wędrzyna. - Czekamy na wyniki badań laboratoryjnych. Prawdopodobnie poznamy je jutro - powiedział nam wczoraj Artur Krysik, dyrektor powiatowego sanepidu w Sulęcinie.

Ta niewyobrażalna tragedia wydarzyła się w środę w niewielkim Wędrzynie. Informowaliśmy o tym w sobotę na naszej stronie internetowej gazetalubuska.pl i wczoraj w papierowym wydaniu „GL”. Tego dnia dziecko było w przedszkolu. Nie miało żadnych objawów jakiejkolwiek choroby. W domu dostało wysokiej gorączki. Rodzice zawieźli córeczkę do szpitala, tam w nocy zmarła...

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Co się wydarzyło w Wędrzynie?
 • Jakie dzialania podjął sanepid?
 • Co mówi szpital?

 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.