Tadeusz Jędrzejczak stracił prawo jazdy

Czytaj dalej
Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

Tadeusz Jędrzejczak stracił prawo jazdy

Jarosław Miłkowski

Były prezydent Gorzowa a dziś radny sejmiku Tadeusz Jędrzejczak został złapany na radar przez policjantów. Pędził przez wieś 103 km/h.

- Zdarzyło się, Załatwiałem sprawy województwa. Postanowiłem wracać do domu drogą przez Sulęcin i nie zauważyłem, że wjechałem do miejscowości - mówi nam Tadeusz Jędrzejczak, były prezydent Gorzowa i radny sejmiku województwa lubuskiego. Potwierdza nasze ustalenia, że w piątek 22 lipca stracił na trzy miesiące prawo jazdy.

Jędrzejczak został złapany na policyjny radar w Muszkowie w gminie Krzeszyce, gdy na liczniku swojego samochodu miał 103 km/h (o 53 km/h więcej niż dopuszczalna prędkość). Do czasu zwrotu prawa jazdy zamierza korzystać z pomocy znajomych oraz rodziny.
Kierowcy tracą prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h od maja 2015 r.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.