Tadeusz Truskolaski wreszcie się zgłosił. Znamy kulisy porozumienia z PO i Nowoczesną

Czytaj dalej
Fot. Jerzy Doroszkiewicz
Marta Gawina

Tadeusz Truskolaski wreszcie się zgłosił. Znamy kulisy porozumienia z PO i Nowoczesną

Marta Gawina

Stało się to, o czym wszyscy mówili od miesięcy. Obecny prezydent Tadeusz Truskolaski będzie ubiegał się o reelekcję. Oficjalnie poparli go we wtorek szef PO Grzegorz Schetyna i szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, którzy z tej okazji przyjechali do Białegostoku.

W poczuciu po pierwsze dobrze spełnionego obowiązku, po drugie odpowiedzialności za miasto i mieszkańców, po raz czwarty chciałbym poprosić mieszkańców Białegostoku o wsparcie i o zaufanie. Deklaruję kolejne kandydowanie na zaszczytny, ale trudny urząd - mówił prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Swoją decyzję oficjalnie ogłosił wczoraj w białostockich Spodkach na konwencji Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą PO i Nowoczesna. Z tej okazji do stolicy Podlasia przyjechali szef PO Grzegorz Schetyna i szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.