Jarosław Miłkowski

Takiego deptaka w centrum Gorzowa chce tylko co dziesiąty mieszkaniec

Zgodnie z umową na przebudowę ul. Sikorskiego deptak ma być gotowy do stycznia 2019 roku. Fot. Materiały Urzędu Miasta w Gorzowie Zgodnie z umową na przebudowę ul. Sikorskiego deptak ma być gotowy do stycznia 2019 roku.
Jarosław Miłkowski

54 proc. jest za tym, aby na ul. Sikorskiego był deptak. Miasto zrobi go jednak tylko od katedry do ul. Pionierów. To rozwiązanie mieszkańców nie przekonuje. Tak wynika z najnowszego sondażu GL.

- Czy główną ulicę miasta - Sikorskiego - zamienić w deptak? - takie pytanie zadaliśmy 200 mieszkańcom. Zrobiliśmy to przy okazji naszego sondażu przedwyborczego, którego wyniki opublikowaliśmy w ostatni piątek.

O deptak zapytaliśmy z prostego powodu. Trwa już przebudowa ul.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Czy dwudziestolatkowie są za zamknięciem ul. Sikorskiego?
 • Jaka jest data oddania deptaka do użytku?
 • Jak w sprawie deptaka głosowały kobiety?
Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.