Jarosław Miłkowski

Takiej awantury w lokalnej PO nie było od czasów afery martwych dusz. Powiatem rządzi POPiS i starosta bez doświadczenia w samorządzie

Ustępujący starosta Małgorzata Domagała gratuluje nowemu - Michałowi Wasilewskiemu, szefowi biura senatora Komarnickiego Fot. Jakub Pikulik Ustępujący starosta Małgorzata Domagała gratuluje nowemu - Michałowi Wasilewskiemu, szefowi biura senatora Komarnickiego
Jarosław Miłkowski

- Nie będzie mojej zgody na współpracę z PiS! - grzmi posłanka PO Krystyna Sibińska. Senator Władysław Komarnicki (też PO): - A kto to jest Sibińska?

Takiej awantury w lokalnej PO nie było od czasów afery martwych dusz, gdy do partii zapisywano ludzi bez ich wiedzy. - Władza to nie wszystko! - komentuje na Facebooku Sibińska. Robert Surowiec, radny PO w Gorzowie i niedawny kandydat tej partii na prezydenta miasta: - Wstyd mi za to, co zrobiliście w powiecie! Mam nadzieję, że wasze dni w Platformie są policzone.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.