Eliza Gniewek-Juszczak

Tanecznym krokiem na ścieżkę rowerową? Takiej dyskusji samorządowców o tańcu jeszcze nie było. Co z tego wyjdzie?

Tanecznym krokiem na ścieżkę rowerową? Takiej dyskusji samorządowców o tańcu jeszcze nie było. Co z tego wyjdzie?  Fot. Mariusz Kapała Radna województwa Beata Kulczycka, jednocześnie szefowa wydziału programowania i promocji urzędu miejskiego podczas Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020 na trasie Nowa Sól - Otyń prywatnie lubi jazdą na rowerze. Czy przyjdzie czas na zawody na trasie Otyń - Zielona Góra Zatonie?
Eliza Gniewek-Juszczak

- Jak zawsze do tanga potrzeba dwojga. Może jednak warto dać się zaprosić do tańca? - zaproponował na Facebooku marszałek Elżbiecie Annie Polak Jacek Milewski. Chodzi o imprezę po pandemii? Nie. Sprawa dotyczy tego, czy zarząd województwa lubuskiego dofinansuje budowę ścieżki rowerowej z Otynia do Zielonej Góry Zatonia.

Inwestycje w okolicy Nowej Soli. Potrzebna nowa ścieżka rowerowa

O planach budowy ścieżki rowerowej, która połączyłaby dwa powiaty nowosolski i zielonogórski, a powstać miałaby pomiędzy Otyniem, a dawną wsią Zatonie, pisaliśmy kilkakrotnie. Pomysł dołączenia pomysłu do projektu, w ramach którego powstała ścieżka na zlikwidowanej linii kolejowej spodobał się mieszkańcom. Ale trzeba przedłużyć czas trwania dotychczasowego projektu i pozyskać dodatkowe unijne pieniądze.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.