Tarot na 2016 rok

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
red.

Tarot na 2016 rok

red.

Kartą na 2016 rok jest wielki arkan tarota IX Pustelnik. Oznacza on mądrość, rozum, doskonalenie siebie. Za tydzień odsłonimy przepowiednie zapisane w runach.

Znaczenie ogólne
Karta IX Pustelnik oznacza wytrwałą pracę, zgłębianie tajemnic świata i ludzi, naukę i poświęcanie się dla wyższych celów. Opisuje czas, jaki jest potrzebny na zdobycie tego, czego pragniemy.
W 2016 roku trzeba działać samodzielnie, że tylko samotnie jesteśmy w stanie osiągnąć cel, do którego zmierzamy.

W tym roku warto wyruszyć w podróż, zapisać się na kurs lub studia, poświęcić więcej czasu i uwagi jakiejś osobie lub czynności. Sugeruje, że nikt nam nie pomoże w zadaniach, jakie na dziś sobie wyznaczyliśmy i nieprędko skończy się nasz dzień pracy.

Miłość
Pustelnik oznacza dojrzały związek, samodzielność partnerów, małżeństwo z wieloletnim stażem. Może również wskazywać na separację, chwilowe lub ostateczne rozstanie partnerów, samotność w związku, wypalenie się uczuć i związek oparty tylko na porozumieniu intelektualnym.

Praca i finanse
W sprawach zawodowych karta Pustelnik oznacza dojrzałość, poczucie się pewnie na stanowisku, zyskanie zawodowego autorytetu i szacunku współpracowników i przełożonych, a także zwieńczenie kariery, uzyskanie najwyższych odznaczeń, tytułów, nagród. Karta radzi, aby nie bagatelizować spraw wykształcenia i poświęcić czas na naukę.

Zdrowie
Pustelnik wskazuje na potrzebę odpoczynku, dłuższej rekonwalescencji, wyjazd do sanatorium lub poszukiwanie lekarza specjalisty. Pustelnik radzi nam, abyśmy w 2016 roku odwiedzali częściej lekarza i nie leczyli się sami, a także oszczędzali siły.

Tarot dla Barana na 2016

Aura roku: III Cesarzowa
2016 rok zapowiada się dobrze w kwestiach finansowych i uczuciowych. Cesarzowa wskazuje na sukces związany z inwestycjami, nowy pomysł na zyskowny biznes lub pieniądze, które ci się od dawna należą i wreszcie trafią do twojej kieszeni.
Szansa roku: XX Sąd
Wróć do starych pomysłów, zrealizuj jedno marzenie, które od dawna zaprząta twoją uwagę. Ktoś z rodziny, dalszych krewnych chętnie sfinansuje twoje projekty. Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi.
Przestroga roku: XV Diabeł
Pilnuj się, bo pokus będzie o wiele więcej niż zwykle. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Nie łam swoich zasad, przestrzegaj prawa, a nie spotkają cię żadne nieprzyjemności.
Styczeń: I Mag. Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj sekretów.
Luty: X Koło Fortuny. Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę.
Marzec: II Kapłanka. Zadbaj o zdrowie, nie wychodź z domu bez szalika i ciepłej czapki. Przeczytaj zaległe lektury i zrób kontrolne badania.
Kwiecień: IX Pustelnik. Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiodły i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje.
Maj: X Koło Fortuny. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.
Czerwiec: XXI Świat. Plany dot. dalekiej podróży mogą się teraz ziścić. Bądź odważny i realizuj śmiałe plany.
Lipiec: XVII Gwiazda. Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjdziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami.
Sierpień: VII Rydwan. Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan.
Wrzesień: III Cesarzowa. Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy.
Październik: XXII Głupiec. Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybki sukces.
Listopad: XIV Umiarkowanie. Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.
Grudzień: VIII Sprawiedliwość. Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

Tarot dla Byka na 2016

Aura roku: XXI Świat
Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. Możesz liczyć na udane spotkanie z ważną osobą lub kimś, od kogo zależy powodzenie naszych spraw. W miłości nadejdą dobre chwile. Poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze! Samotni spotkają kogoś, kto bardzo im się spodoba. Kontroluj wydatki. W pracy karta radzi przyjąć taktykę „małych kroków”.
Szansa roku: XIX Słońce
W tym roku pojawi się korzystna okazja. Nie wahaj się ani nie zastanawiaj zbyt długo. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość może przekształcić się w trwały i udany związek.
Przestroga roku: XIV Umiarkowanie
Przez lekkomyślność, spóźnienie lub zapominalstwo możesz zaprzepaścić ważną sprawę. Nie uciekaj od swoich obowiązków i pamiętaj o obietnicach, jakie kiedyś złożyłeś. Dobry plan działania i odrobina wytrwałości sprawią, że rok będzie udany.
Styczeń: VI Kochankowie. Mogą powrócić do ciebie wspomnienia byłych miłości i związków. Twój obecny związek może na tym bardzo ucierpieć.
Luty: XV Diabeł. Aura sprzyja zdobywaniu popularności. Przekonasz kogoś ważnego, że w twoje pomysły warto zainwestować.
Marzec: I Mag. Twoja wiedza i umiejętności przydadzą się w rozwiązaniu trudnej sprawy rodzinnej. W miłości masz szansę nawiązać romans.
Kwiecień: IV Cesarz. W pracy może pojawić się rywal, który sprowokuje dyskusję na temat twoich poglądów. Nie bagatelizuj tego.
Maj: XI Siła. Zrób porządki, wykorzystaj wolne chwile do uporządkowania papierów i do wyrzucenia niepotrzebnych rzeczy z domu.
Czerwiec: VIII Sprawiedliwość. Nie oceniaj kogoś po pozorach. Porozmawiaj, poznaj argumenty obu stron, zanim opowiesz się po którejś stronie konfliktu.
Lipiec: XVIII Księżyc. Powinieneś się skoncentrować, bo będziesz żyć w świecie marzeń. Aura nie sprzyja poważnym sprawom.
Sierpień: XVII Gwiazda. Uwierz w swoją atrakcyjność i erotyczny wdzięk. Miesiąc sprzyja niewinnym flirtom i romansom.
Wrzesień: XIV Umiarkowanie. Chętnie zapomnisz o starych konfliktach. Podczas zakupów nie przejmuj się radami sprzedawców, bo możesz kupić wiele niepotrzebnych rzeczy.
Październik: XIX Słońce. Zostaniesz zaproszony do udziału w niezwykłym przedsięwzięciu. Nie odmawiaj, drugi raz taka okazja może się nie powtórzyć.
Listopad: XXI Świat. Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.
Grudzień: XX Sąd. Spodziewaj się dobrych wiadomości, które zmienią bieg kariery lub pomogą ci w uzyskaniu większych pieniędzy.

Tarot dla Bliźniąt na 2016

Aura roku: XIX Słońce
Przed tobą rok pełen ważnych wydarzeń. Postaraj się znaleźć w centrum uwagi i nie przegap szans, które ześle ci los. W sprawach zawodowych osiągniesz szybkie efekty, jeśli będziesz kreatywny. W miłości odkryjesz, czego pragniesz i co możesz dać drugiej osobie. Samotni mogą liczyć na nową, obiecującą znajomość.
Szansa roku: VII Rydwan
Znajdź nowe hobby, poznaj ludzi, którzy są inni, niż twoi przyjaciele. Pogódź się z porażką, a nawet rozstaniem, wtedy otworzą się przed tobą nowe możliwości. Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem.
Przestroga roku: XXII Głupiec
Może się okazać, że nie jesteś dość przygotowany do zawodowych zadań, które na ciebie czekają w tym roku. Ktoś wytknie ci brak doświadczenia lub nieznajomość faktów. Nie unoś się honorem, tylko zabierz się do pracy i nauki. Bądź przebiegły i nie daj się przechytrzyć sprytniejszym czy mądrzejszym od ciebie.
Styczeń: X Koło Fortuny. Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji.
Luty: IV Cesarz. Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy. Sam też będziesz pomagać.
Marzec: XX Sąd. Nie szykują się żadne poważniejsze niespodzianki. Skupisz się na sprawach, które są ważne dla twoich bliskich.
Kwiecień: XI Siła. Zapragniesz uporać się z zaległo¬ściami, zdecydujesz się na przemeblowanie.
Maj: XXI Świat. Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz.
Czerwiec: V Papież. Nadchodzą dla ciebie wyjątkowe dni. Będziesz się wzruszać i przejmować cudzymi problemami. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu.
Lipiec: VI Kochankowie. Spotykaj się z ludźmi i nie bądź odludkiem. Wyjazd na weekend pomoże ci odpocząć i pobyć więcej czasu z rodziną.
Sierpień: VII Rydwan. Pojawi się przyjaciel, na którym będziesz mógł polegać. Skorzystaj z jego pomocy, a nie pożałujesz.
Wrzesień: XIX Słońce. Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.
Październik: I Mag. W sprawach zawodowych propozycja, która może przynieść gotówkę, ale wymagać to będzie od ciebie ciężkiej pracy.
Listopad: XIV Umiarkowanie. W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.
Grudzień: III Cesarzowa. Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby.

Tarot dla Raka na 2016

Aura roku: VI Kochankowie
W 2016 patronuje ci karta VI Kochankowie, która zwraca uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działaj w pojedynkę. Osoby, które szukają pracy, mogą otrzymać dobre wiadomości i dużo uzyskać dzięki pośrednictwu znajomych. W miłości bardzo dobra passa zarówno dla zakochanych, jak i dla samotnych, którzy mogą spotkać wyjątkową osobę na swojej drodze.
Szansa: XX Sąd
Korzystaj z doświadczeń starszych osób, zabiegaj o poradę specjalisty, a łatwiej ci będzie rozwiązać pewien trudny problem. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki.
Przestroga: XII Wisielec
Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. Bądź punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności.
Styczeń: XVII Gwiazda. Dzięki przychylnej ci osobie poczujesz się lepiej i twoje sprawy ruszą do przodu. Wykorzystaj swój urok i czar.
Luty: XX Sąd Ostateczny. Sprawy rodzinne zajmą ci więcej czasu niż planowałeś. Działaj w grupie, a szybciej osiągniesz cele na ten miesiąc.
Marzec: I Mag. Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.
Kwiecień: XVI Wieża. Zrób gruntowne wiosenne porządki. Napraw zepsute sprzęty, zrób miejsce na nowe rzeczy, powyrzucaj stare graty.
Maj: VII Rydwan. Szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W majowy weekend wyjazd lub dłuższa wycieczka.
Czerwiec: III Cesarzowa. Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.
Lipiec: XXI Świat. Nie licz tylko na siebie, korzystaj z pomocy, jaką oferują ci współpracownicy czy rodzina.
Sierpień: IX Pustelnik. Będziesz potrzebował więcej ciszy i samotności. Działaj sam, polegaj tylko na autorytetach, dokształć się, a dużo zyskasz.
Wrzesień: XIV Umiarkowanie. Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. W tym miesiącu zajmij się hobby, upiększ swoje otoczenie.
Październik: VIII Siła. Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom.
Listopad: XIX Słońce. W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa. Upomnij się o to, co ci się należy.
Grudzień: II Kapłanka. Czeka cię wiele towarzyskich atrakcji. Zasłużyłeś na odpoczynek i miłe chwile wśród rodziny i znajomych.

Tarot dla Lwa na 2016

Aura roku: XXI Świat
Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. W tym roku zakończysz pewną trudną sprawę. Staniesz się specjalistą w jakiejś dziedzinie, ludzie zaczną cię szanować i liczyć się z twoim zdaniem.
Szansa roku: XVIII Księżyc
Będziesz tęsknić za zabawą i miłością. Staniesz się romantyczny, ale nie naiwny. Wyciągniesz wnioski ze starych błędów i dzięki temu unikniesz przykrości. Dla samotnych szansa na prawdziwe uczucie! Otwórz się na pozytywne emocje.
Przestroga roku: VII Rydwan
Dawne konflikty i zwykłe ludzkie urazy mogą ujawnić się w najmniej spodziewanym momencie. Szanuj ludzkie uczucia, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy. Unikaj plotek, bo przez nie możesz stracić reputację lub wieloletnią przyjaźń.
Styczeń: IV Cesarz. Użyj swojego autorytetu i doświadczenia, żeby załatwić trudną i skomplikowaną sprawę zawodową.
Luty: X Koło Fortuny. Przygotuj się na zmiany planów i nagłe zwroty akcji. W pracy nie spóźniaj się, bo ominie cię wiele ważnych spraw i decyzji.
Marzec: XX Sąd. Nadrób zaległości, zapłać zaległe rachunki, zaplanuj budżet rodzinny i domowy na najbliższe miesiące.
Kwiecień: II Kapłanka. Nie szukaj wymówek, pokonaj lenistwo. Pewna osoba da ci wsparcie w trudnej zawodowej sprawie.
Maj: XXI Świat. Zaplanuj wiosenne podróże i wizyty. Zainwestuj w swoje hobby, napisz maila lub list do osoby, która mieszka daleko.
Czerwiec: XIX Słońce. Czeka cię ambitne wyzwanie. Odczujesz poprawę zdrowia, warto zacząć regularnie ćwiczyć dla poprawy kondycji.
Lipiec: XIV Umiarkowanie. Ostrożnie wypowiadaj swoje opinie, bo w tym miesiącu możesz narobić sobie wrogów zbyt radykalnymi wypowiedziami.
Sierpień: VI Kochankowie. Spotykaj się ze znajomymi, znajdź czas dla siebie i partnera. Ktoś może przekazać ci plotki o twoim związku.
Wrzesień: XVIII Księżyc. Ktoś zaskoczy cię swoimi emocjami i zmiennym nastrojem. Na nowe i ambitne zadania nie będziesz miał w tym miesiącu ani czasu, ani ochoty.
Październik: VII Rydwan. Krótka podróż lub wizyta mężczyzny popchnie twoje sprawy do przodu. Nie daj się ubiec konkurencji.
Listopad: IX Pustelnik. Aby zdobyć potrzebne ci w pracy informacje, będziesz się musiał trochę natrudzić. Starsza osoba podzieli się z tobą swoim doświadczeniem.
Grudzień: III Cesarzowa. Ktoś będzie chciał odebrać ci należne pochwały lub nagrody. Nie daj się zapędzić w kozi róg.

Tarot dla Panny na 2016

Aura roku: IV Cesarz
W tym roku czeka cię sporo pracy. Opłaca się wziąć na siebie więcej obowiązków i wykazać się pracowitością. Ktoś może chcieć sprawdzić twoje kompetencje, referencje czy dyplomy, które cię uwiarygodniają. W miłości nastanie stabilny czas, bez wielkich wzlotów i romantycznych uniesień.
Szansa roku: V Papież
Buduj i umacniaj swój autorytet, masz szansę zrobić wrażenie na kimś, na kim ci bardzo zależy. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Szanuj osoby starsze i bardziej od ciebie doświadczone, a zyskasz ich poparcie czy nawet większe wpływy.
Przestroga roku: XV Diabeł
Bądź rozsądny w sprawach finansowych, bo zbyt często kusić cię będą wyprzedaże, niepowtarzalne okazje i handlowe oferty ostatniej szansy. Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj swoje możliwości finansowe. Nie jest to dobry rok na branie kredytów. Ktoś może zawrócić ci w głowie. Jeśli jesteś w związku, uważaj, bo partner będzie zazdrosny.
Styczeń: XVII Gwiazda. Spodziewaj się pozytywnych wiadomości na temat swoich finansów. Popracuj nad związkiem.
Luty: XII Wisielec. Nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Lepiej poczekać, niż potem liczyć straty z powodu niekorzystnych decyzji.
Marzec: XI Siła. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, zrób sobie kurację witaminową.
Kwiecień: VIII Sprawiedliwość. Bądź bezstronny, bo ktoś będzie cię chciał wciągnąć w konflikt. Skorzystaj z porady prawnika lub księgowego.
Maj: IV Cesarz. Nie rezygnuj z wolnych popołudni, nie zostawaj w pracy po godzinach, bo i tak nikt tego nie doceni. Pomagaj krewnym i rozsądzaj spory.
Czerwiec: I Mag. Baw się, zdobywaj nowe umiejętności, a szybko staniesz się w nich mistrzem. W miłości szansa na randkę w ciemno.
Lipiec: VI Kochankowie. Będziesz bardzo towarzyski, warto odwiedzać znajomych, organizować przyjęcia. Dla zakochanych szansa na miłość!
Sierpień: IX Pustelnik. Możesz stać się specjalistą w jakiejś dziedzinie. Zabłyśniesz przed szefem, zrobisz wrażenie na partnerze i przyjaciołach.
Wrzesień: II Kapłanka. Ktoś pomoże ci w ważnej sprawie, podziękuj mu i odwdzięcz się.
Październik: XVI Wieża. Zajmij się remontem i dekoracją mieszkania, zadbaj o domowników, nie siedź w pracy do późna, a zapobiegniesz kłopotom.
Listopad: X Koło Fortuny. Bądź otwarty na zmiany. Jeśli szukasz pracy, na pewno dostaniesz ciekawą propozycję. Masz szansę na wygraną.
Grudzień: XXI Świat. Daj szansę swojemu szczęściu, zagraj w totka, weź udział w konkursie. Przyjaciele pomogą ci w sercowych i rodzinnych sprawach.

Tarot dla Wagi na 2016

Aura roku: XIV Umiarkowanie
Nadchodzi czas odpoczynku i zwolnienia tempa. W sprawach finansowych i zawodowych też wrócisz do równowagi. W tym roku będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Odnowisz ważną znajomość, zacieśnisz więzi z partnerem lub przyjacielem od serca.
Szansa roku: XX Sąd
Możesz liczyć na ciekawe i pozytywne wiadomości w trudnej dla ciebie sprawie. Ktoś pomoże ci wrócić do starego pomysłu i szybko go zrealizować. Sprawy rodzinne mają szansę się poukładać, bądź ugodowy, negocjuj, nie unoś się gniewem. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt.
Przestroga roku: VIII Sprawiedliwość
Odbieraj awiza i listy polecone z urzędu, nie przegap ważnych wiadomości, bo inaczej możesz wpakować się w kłopoty. Trzymaj się faktów, nie reaguj nerwowo na kontrole lub prośby urzędników o doniesienie dokumentów czy dodatkowe wyjaśnienia. Zanim wyjedziesz na urlop, zrób wszystko, co do ciebie należy.
Styczeń: I Mag. Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję. W uczuciach nowa szansa.
Luty: XXI Świat. Uda ci się zamknąć ważne sprawy domowe. Ktoś z daleka może cię odwiedzić lub nawiązać znajomość.
Marzec: X Koło Fortuny. Skorzystaj z zaskakującego zaproszenia czy propozycji. To może być twoja życiowa szansa. Nie wahaj się!
Kwiecień: XX Sąd Ostateczny. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.
Maj: XI Sprawiedliwość. Wyjaśniaj urzędowe sprawy. Działaj sam, polegaj tylko na autorytetach, dokształć się, a dużo zyskasz.
Czerwiec: VII Rydwan. Rób wszystko dwa razy szybciej, a dwa raz więcej zyskasz czy zarobisz. Krótki wyjazd będzie bardzo udany.
Lipiec: V Kapłan. Mimo wakacji zachowuj się odpowiedzialnie, bądź punktualny, nie zawiedź kogoś, kto liczy na twoją pomoc.
Sierpień: XIV Umiarkowanie. Nowa znajomość może być początkiem przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.
Wrzesień: XIX Słońce. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi i rodziną zaliczysz do wyjątkowych i udanych.
Październik: XVIII Księżyc. Zajmij się swoim hobby, znajdź czas dla siebie. Wizyta krewnych umożliwi ci załatwienie trudnej rodzinnej sprawy.
Listopad: II Kapłanka. Odpocznij, ale nie spoczywaj na laurach.
Grudzień: XVII Gwiazda. Ktoś cię doceni, coś uda się bardzo szybko załatwić. Ludzie będą ci bardzo przychylni, jeśli zaczniesz się do nich uśmiechać.

Tarot dla Skorpiona na 2016

Aura roku: III Cesarzowa.
W tym roku zadbaj o swoje potrzeby. Nastaw się na odpoczynek, zabawę i organizowanie czasu wolnego sobie i rodzinie. W sprawach finansowych odczujesz polepszenie. W sprawach domowych czekają cię dobre wiadomości, radosne spotkania i doniosłe uroczystości. W miłości czas na stabilizację!
Szansa roku: XIX Słońce
W tym roku odważnym szczęście sprzyja, pojawi się korzystna okazja. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek.
Przestroga roku: XIV Umiarkowanie
Przestań wikłać się w konflikty i nie dolewaj oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. W sprawach finansowych nie daj się namówić na wyjątkowe okazje.
Styczeń: XXI Świat. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie do niego wiele radości i szczęścia.
Luty: XVIII Księżyc. Nie bój się stawiać niewygodnych pytań, wyjaśniaj nieporozumienia, ucz się nowych rzeczy.
Marzec: II Kapłanka. Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety.
Kwiecień: XX Sąd Ostateczny. Zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia.
Maj: VIII Siła. Pamiętaj o zdrowiu i ćwicz kondycję fizyczną, a poczujesz się o dziesięć lat młodszy. W miłości zadbaj o intymne chwile!
Czerwiec: III Cesarzowa. Możesz liczyć na wiele towarzyskich rozrywek. Zasłużyłeś na odpoczynek wśród rodziny i znajomych.
Lipiec: VI Kochankowie. Twoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków się zmieni. Zorganizuj przyjęcie, a spędzisz wspaniałe chwile.
Sierpień: XIX Słońce. Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.
Wrzesień: XIV Umiarkowanie. Odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach. Odpocznij i nie pracuj za dużo.
Październik: XVII Gwiazda. Warto sprawdzić, co słychać u osoby, która wciąż jest w twoim sercu. Może wciąż między wami coś iskrzy?
Listopad: X Koło Fortuny. Dużo się będzie wokół ciebie działo, nie stój z boku, rzuć się w wir zabawy, pracy czy rodzinnych spraw.
Grudzień: I Mag. Będziesz gotów do nowych zadań, pokonasz konkurencję, szybko nauczysz się czegoś pożytecznego. W uczuciach miłe niespodzianki i dobre wiadomości.

Tarot dla Strzelca na 2016

Aura roku: XX Sąd Ostateczny
Nie warto działać w pojedynkę, więcej zyskasz, jeśli poprosisz o pomoc rodzinę, współpracowników i przyjaciół. W finansach zachowaj umiar i nie wydawaj za dużo na rozrywki i zbytki. W uczuciach może być pewne ochłodzenie relacji czy nawet chwilowa separacja z osobą, na której ci zależy, ale w drugiej połowie roku sprawy się pozytywnie ułożą.
Szansa roku: XIX Słońce
Nadszedł rok na walkę o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z bliskiego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę.
Przestroga roku: XV Diabeł
Powinieneś być ostrożny w sprawach finansowych. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Lepiej czytać dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.
Styczeń: XIX Słońce. Poczujesz, że czas działać i nie ma co zwlekać z ważnymi sprawami. Bądź gotowy wcielać w czyn swoje plany i marzenia.
Luty: X Koło Fortuny. Wszystko przyspieszy, a nawet twój świat może przewrócić się do góry nogami. Każda zmiana będzie dla ciebie dobra.
Marzec: XVIII Księżyc. Rób wszystko w swoim rytmie. Wysypiaj się, zadbaj o zdrowie i nie próbuj nadążyć za pędzącym wokół światem. Posłuchaj rad psychologa, uwierz bardziej w siebie.
Kwiecień: XXII Głupiec. Nie przejmuj się krytyką i rób, na co masz ochotę. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni.
Maj: III Cesarzowa. Zajmij się swoim związkiem, znajdź czas dla was dwojga. Dla samotnych szansa na miłość.
Czerwiec: XV Diabeł. Pokus będzie w tym miesiącu wiele, pilnuj więc portfela i wydatków, żeby starczyło ci do końca miesiąca.
Lipiec: XXI Świat. Ucz się od lepszych od siebie, korzystaj z pomocy, jaką ofiarują ci współpracownicy. W weekendy czeka cię wiele rozrywek.
Sierpień: VII Rydwan. Będziesz bardzo zajęty, ale znajdziesz również czas na krótki wyjazd i odpoczynek.
Wrzesień: V Kapłan. Zajmuj się swoim zdrowiem, chodź na basen, siłownię czy aerobik.
Październik: I Mag. Rób swoje, nie oglądaj się na innych. Nie pokazuj swoich słabości, odważnie sięgaj po swoje.
Listopad: IX Pustelnik. Będziesz potrzebować odpoczynku i spokoju. Ktoś starszy udzieli ci rad i nauk.
Grudzień: XX Sąd Ostateczny. Czekają cię miłe spotkania w większym gronie. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę.

Tarot dla Koziorożca na 2016

Aura roku: VII Rydwan
To, co uda ci się załatwić w tym roku, będzie przynosiło długoletnie korzyści. Z niczym nie zwlekaj i śmiało realizuj swoje plany. Nadchodzi czas konkretnych, udanych interesów. Poczujesz zadowolenie z pracy. W miłości uda ci się uzgodnić ważną decyzję lub zaplanować wspólną przyszłość. Samotni spotkają kogoś, kto będzie oparciem i osobą pełną życzliwości.
Szansa roku: VI Kochankowie
W tym roku pojawi się korzystna okazja, aby polepszyć swoje życie rodzinne, uczuciowe lub podpisać ważną i korzystną umowę Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans może przekształcić się w trwały i udany związek.
Przestroga roku: XIV Umiarkowanie
Negocjuj, dogaduj się z ludźmi, bo kompromis i ugoda są w tym roku dla ciebie lepsze niż walka do ostatniej kropli krwi. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. W sprawach finansowych nie daj się namówić na wyjątkowe okazje.
Styczeń: II Kapłanka. W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodowa.
Luty: VII Rydwan. Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie.
Marzec: VI Kochankowie. Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka.
Kwiecień: IV Cesarz. Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem.
Maj: X Koło Fortuny. Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami.
Czerwiec: XX Sąd Ostateczny. Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.
Lipiec: XXI Świat. Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty.
Sierpień: XIX Słońce. Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Dla samotnych szansa na gorący romans.
Wrzesień: XIV Umiarkowanie. Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.
Październik: IX Pustelnik. Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!
Listopad: VIII Siła. Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery.
Grudzień: XVII Gwiazda. Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

Tarot dla Wodnika na 2016

Aura roku: II Kapłanka
Zainwestuj w swój rozwój i karierę, a rodzina zacznie się z tobą bardziej liczyć. Bierz udział w służbowych wyjazdach, zebraniach i spotkaniach. Czas sprzyja ważnym znajomościom, które dodadzą ci odwagi do pozytywnych zmian. W domu zrób potrzebny remont lub przeprowadzkę. Wydatków będzie trochę więcej niż w poprzednim roku. Samotni będą mogli przebierać w propozycjach randek. Tylko osoby wytrwałe i spokojne będą miały poważne szanse.
Szansa roku: XX Sąd Ostateczny
Rodzinne życie będzie dla ciebie najważniejsze, a karierę lepiej postawić na drugim miejscu. Z sukcesem zajmiesz się urządzaniem domu, pomożesz swoim krewnym i przyjaciołom. W pracy sprawy biec będą spokojnym rytmem. Uda się zakończyć konflikt lub inną trudną sprawę.
Przestroga roku: XII Wisielec
Coś będzie osłabiać twoje siły witalne i opóźniać leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a druga połowa roku będzie spokojniejsza. Mierz zamiary na siły. Nie rezygnuj z urlopu, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo.
Styczeń: XVII Gwiazda. Gwiazda sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego!
Luty: XI Sprawiedliwość. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości lub wyjątkowej znajomości. Czas sprzyja realizacji życiowych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.
Marzec: XX Sąd Ostateczny. Rodzinne spotkania i wiadomości od krewnych zajmą ci sporo czasu. Nie wymiguj się od nich, ktoś podsunie ci świetny pomysł na zdobycie gotówki lub wygranie sprawy sądowej.
Kwiecień: I Mag. W pracy ostrożnie wybieraj nowe zadania, bo czas nie sprzyja zmianom i ryzykownym posunięciom. Doprowadzaj sprawy do końca, bo masz szansę na sukces i większe pieniądze.
Maj: II Kapłanka. Będziesz mógł trochę zwolnić tempo i odpocząć od stresujących sytuacji. Dopilnuj, aby twoja rodzina była szczęśliwa, a inwestycje szybko się zwracały.
Czerwiec: III Cesarzowa. Zadbaj o swoją wygodę, doceń delektowanie się codziennymi sprawami. Dzięki pośred¬nictwu wpływowej kobiety możesz zawrzeć ważną znajomość.
Lipiec: VII Rydwan. Będzie łatwiej i weselej. Spotkanie z kimś, kogo znałeś w czasach młodości i sprawi, że odzyskasz wiarę w siebie.
Sierpień: VI Kochankowie. Sprzyja ci powodzenie w miłości. Unikaj jednak dwuznacznych romansów! Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce.
Wrzesień: XXII Głupiec. Spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.
Październik: XIV Umiarkowanie. Czeka cię spokojniejszy czas. Jesienny wyjazd może wiele zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Miesiąc przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne.
Listopad: XIX Słońce. Postaw się autorytetom, zbierz siły i śmiało realizuj plany. Mimo jesiennej pogody znajdź w sobie tyle sił i optymizmu, aby przekonać do siebie kogoś, kto w ciebie nie wierzy.
Grudzień: V Kapłan. Kapłan zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Druga połowa miesiąca sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Tarot dla Ryb na 2016

Aura roku: I Mag
Karta zapowiada wiele wydarzeń, które dotyczą twojej kariery i sukcesów. Warto zapisać się na kurs i nauczyć się nowej umiejętności. Dzięki sprytowi i obeznaniu w świecie zaczniesz lepiej zarabiać lub odzyskasz to, co dla ciebie ważne. Nie zdradzaj swoich zamiarów i planów, bo konkurencja będzie deptać ci po piętach. Samotnych czeka ważny związek.
Szansa roku: II Kapłanka
Kapłanka obiecuje, że jedno twoje życzenie czy marzenie ma szansę się ziścić w tym roku. Nie żałuj pieniędzy na dokształcanie czy zdobywanie wiedzy. W twoim życiu zagości więcej spokoju i mądrości. Kapłanka zapowiada poprawę zdrowia i udany wypoczynek.
Przestroga roku: XV Diabeł
Diabeł ostrzega cię przed zakupoholizmem. Ten rok to czas na bycie razem z bliskimi. Pogódź się z kimś dla ciebie ważnym, bo za jakiś czas może się okazać, że jest za późno, aby naprawić zerwaną relację. Romans czy flirt może zagrozić twojemu związkowi, więc pilnuj się. Samotni powinni być ostrożni i nie wierzyć na słowo nowo poznanym osobom, a lepiej je poznać.
Styczeń: XI Sprawiedliwość. Bądź sprawiedliwy, przestrzegaj przepisów, nie łam prawa, a kłopoty będą cię omijać szerokim łukiem.
Luty: VI Kochankowie. Spotkasz się z życzliwością i pomocą innych ludzi, nawet tych, których słabo znasz. Wykorzystaj moment i proś o to, na czym ci najbardziej zależy.
Marzec: III Cesarzowa. Oczekuj do życia miłych niespodzianek, wybierz się na odpoczynek, obdaruj prezentami, a życie stanie się piękniejsze.
Kwiecień: XXII Głupiec. Do odważnych świat należy. Próbuj, eksperymentuj, rób coś nowego, a poczujesz inspiracje i dużo życiowej energii.
Maj: I Mag. Bądź przygotowany na niespodzianki. W tym miesiącu mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki, niezapowiedziani goście lub nowa okazja zawodowa.
Czerwiec: XVII Gwiazda. Będziesz bardzo uczuciowy. Możliwe są dobre wiadomości od przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Samotni mają powodzenie w miłości.
Lipiec: IV Cesarz. Bądź rozsądny, rób dokładne rozliczenia, nie wydawaj za dużo, a wakacyjne wyjazdy i odpoczynek będą bardzo udane.
Sierpień: XIX Słońce. Wrócisz do dawnej formy, bądź więc dobrej myśli, jeśli coś ci dolega lub miałeś ostatnio chandrę.
Wrzesień: VII Rydwan. Nie galopuj w pędzie, zrób listę najważniejszych rzeczy i się jej trzymaj. Nie rozpraszaj się na błahostki, a będziesz zadowolony.
Październik: XXI Świat. Zakończysz pewną sprawę, która ciągnie się od dłuższego czasu. Wygrasz dzięki cierpliwości i kompetencji.
Listopad: IX Pustelnik. Mimo zamieszania i pośpiechu znajdziesz czas dla siebie i swojego hobby. Nie musisz uczestniczyć we wszystkich spotkaniach, nieraz lepiej pobyć trochę samemu.
Grudzień: V Kapłan. Trzymaj się tradycji, nie rób rewolucji, a święta upłyną w miłej atmosferze. Rada od starszej lub bardziej doświadczonej osoby uchroni cię przed popełnieniem błędu.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.