Ten absurd zniknie z chodnika

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Ten absurd zniknie z chodnika

Jarosław Miłkowski

Znak drogowy, który drogowcy zaczęli stawiać... na środku chodnika, po naszej interwencji zostanie przesunięty o kilkadziesiąt metrów.

- Wszystko zmierza do tego, żeby ten znak postawić w pasie zieleni kilkadziesiąt metrów wcześniej - mówi Rafał Kraj-czyński, miejski inżynier ruchu. O czym? O absurdzie drogowym przy ul. Walczaka, który opisaliśmy 16 października w tekście „Czy to bramki do poboru opłat za wejście pieszego na chodnik?”. Napisaliśmy wtedy, że przy kamienicy, która jest przed przejściem podziemnym naprzeciwko Białego Kościółka drogowcy stawiają znak wskazujący kierunki ruchu.

Czytaj więcej:

  • Postawienie znaku na środku chodnika przypomina inne gorzowskie absurdy drogowe.
Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.