Ten pies bardzo cierpiał, był przerażony. Nie udało się go uratować. Ktoś bił żeby zabić. Drugi przypadek z gminy Siedlisko

Czytaj dalej
Fot. OTOZ Animals Zielona Góra
Eliza Gniewek-Juszczak

Ten pies bardzo cierpiał, był przerażony. Nie udało się go uratować. Ktoś bił żeby zabić. Drugi przypadek z gminy Siedlisko

Eliza Gniewek-Juszczak

- Psiak przegrał. Miał złamany kręgosłup i pęknięty żołądek, nie da się więcej nic zrobić... Nie mogliśmy mu pomóc- ogłosili wolontariusze po akcji ratowania psa z gminy Siedlisko. Czy śmierć tego psa coś zmieni?

Znaleziono pobitego, niemogącego podnieść się psa. (…) Cały pyszczek w krwiakach, wygięty, bez czucia w tylnych łapach. (…) W ciele znajduje się też śrut. Ktoś do tego psa również strzelał” – napisali wolontariusze Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w e wtorek, 12 lutego. I zwrócili się o pomoc w odnalezieniu sprawcy i datki na pomoc zwierzętom.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.