red.

Teraz „Gazetę Lubuskę” kupisz w każdej placówce pocztowej

Teraz „Gazetę Lubuskę” kupisz w każdej placówce pocztowej Fot. Archiwum GL
red.

Już od poniedziałku w każdej placówce pocztowej będzie w sprzedaży „Gazeta Lubuska”. Prenumeratę też zamówisz. Na pocztach zaczyna się akcja „Tydzień z prasą regionalną”.

Od 9 maja zaczyna się we wszystkich urzędach pocztowych akcja „Tydzień z prasą regionalną”. Na czym polega?
Jedną z wielu działalności Poczty Polskiej jest sprzedaż szerokiej gamy towarów handlowych, które niejednokrotnie są powiązane tematycznie ze świętami wynikającymi z kalendarza. Od 9 do 15 maja w placówkach pocztowych w ramach tzw., „Produktu tygodnia” będą promowane dzienniki regionalne. W naszym województwie oznacza to, że we wszystkich naszych placówkach będzie sprzedawana „Gazeta Lubuska”. Intencją tych działań jest zakomunikowanie czytelnikom możliwości nabycia prasy w placówce pocztowej. Głównie zależy nam na wypromowaniu placówek pocztowych jako miejsc dystrybucji prasy, zwłaszcza w odniesieniu do dzienników regionalnych.

Teraz „Gazetę Lubuskę” kupisz w każdej placówce pocztowej
Archiwum GL Stanisław Kisiel, dyr. Regionu Sieci Poczta Polska w Gorzowie: Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie mieli w sprzedaży „Gazety Lubuskiej” i w prenumeracie.


Przez ostatnie lata zmieniły się bardzo zadania Poczty Polskiej.

Wszyscy pracujemy na to, by Poczta Polska była postrzegana jako zaufane przedsiębiorstwo, któremu spokojnie można powierzyć swoje paczki, listy, sprawy urzędowe i pieniądze. Dzięki rozległej sieci placówek, listonoszom, platformie cyfrowej Envelo oraz nowoczesnemu Contact Center jesteśmy blisko klientów. Od jakości naszej pracy zależy ich zadowolenie. Mowa tu nie tylko o zadowoleniu z usług pocztowych, ale i innych produktów Grupy tj. Banku Pocztowego, Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeniowego oraz Envelo. Pracujemy na jedną silną markę Poczty Polskiej. Z naszej oferty przede wszystkim korzystają właściciele sklepów internetowych i ich klienci. Specjalnie dla nich tworzymy ofertę, która jest czymś więcej niż zwykłym doręczeniem przesyłki. Obejmuje m.in. ubezpieczenie, prowadzenie rachunku bankowego, wystawianie faktur i reklamę. Przyszłościowo - jeśli wykorzystamy rozwój e-government w Polsce, nasi klienci będą mogli załatwić za naszym pośrednictwem swoje sprawy urzędowe. Wszystko to w jednym miejscu. Usługi bankowe, ubezpieczeniowe, logistyka gotówki, nowoczesne usługi elektroniczne wypełniają miejsce po listach. Za pośrednictwem Internetu może zakupić Eznaczek, wysłać neokartkę, neofakturę, polecony list hybrydowy. Jeśli jednak nasz klient woli bezpośredni kontakt, wystarczy że odwiedzi pobliską placówkę, gdzie osobiście obsłużą go nasi profesjonalni pracownicy.

Teraz „Gazetę Lubuskę” kupisz w każdej placówce pocztowej


Ale wciąż dostarczacie Państwo naszą gazetę mieszkańcom. I to się nie zmieni?

Od wielu lat współpracujemy w zakresie prenumeraty i sprzedaży egzemplarzowej. Nie wyobrażam sobie, aby w portfelu produktowym Poczty Polskiej w naszym regionie zabrakło „Gazety Lubuskiej”.

Dla wielu Czytelników Gazety Lubuskiej poczta i listonosze to bard zo ważny element życia. Państwa pracownicy dostarczają im przygotowane przez nas informacje, często to jedyny łącznik ze światem...
Rzeczywiście dla wielu klientów jesteśmy przysłowiowym „oknem na świat” , wiele osób korzysta z obecności listonosza, aby zakupić znaczki pocztowe, nadać przesyłkę , dokonać wpłaty czy ubezpieczyć mieszkanie, a czasem zwyczajnie porozmawiać. Od lat można u nas też zamówić prenumeratę „Gazety Lubuskiej” – zarówno u listonoszy, jak i w placówkach pocztowych. Do czego zachęcamy mieszkańców województwa.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.