Teraz prace wodno - ściekowe za grube miliony, potem już tylko wygodne życie

Czytaj dalej
Fot. gmina Rzepin
Renata Hryniewicz

Teraz prace wodno - ściekowe za grube miliony, potem już tylko wygodne życie

Renata Hryniewicz

W Słubicach i Rzepinie rozpoczęły się kolejne etapy porządkowania tzw. gospodarki wodno - ściekowej. To inwestycje za grube pieniądze. Można powiedzieć, że historyczne!

Prace związane z unowocześnieniem wodociągów, renowacja sieci kanalizacyjnej i rozbudowa oczyszczalni ścieków - to są główne punkty potężnej inwestycji w Słubicach. Z początkiem maja rozpocznie się tutaj kolejny etap prac.

Słubice: 8 km sieci

- Część żeliwnych i stalowych rur wodociągowych, wchodzących w skład całego systemu wodociągowego, zostanie wkrótce wymieniona - mówi Kazimierz Góra, prezes Zakładu Usług Wodno - Ściekowych w Słubicach.

 • W Subicach remont obejmie kilkanaście ulic.
 • W Rzepinie rusza kolejna część inwestycji. 
 • Na dniach zostanie ogłoszony zostanie przetarg na budowę oczyszczalni ścieków...

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.