Łukasz Koleśnik

Tereny inwestycyjne w Gubinie poszerzają się. Będą nowe firmy. A pracownicy?

Wciąż są tereny w okolicach Gubina, gdzie może powstać nowa firma. Strefa inwestycyjna się powiększyła, jednak czy nowi inwestorzy znajdą pracowników Fot. Archiwum prywatne Wciąż są tereny w okolicach Gubina, gdzie może powstać nowa firma. Strefa inwestycyjna się powiększyła, jednak czy nowi inwestorzy znajdą pracowników do swoich zakładów?
Łukasz Koleśnik

Gubiński samorząd nie dość, że zarobił ostatnio 900 tys. zł, to zyskał 3 hektary terenów inwestycyjnych. Firm jest coraz więcej. Tylko czy wystarczy pracowników, aby je zapełnić?

- Właśnie przegłosowano zgodę na zamianę działek, na mocy której miasto Gubin zarobi 900 tys.zł - napisał wczoraj burmistrz Bartłomiej Bartczak na swoim profilu facebookowym . - Oznacza to, że ostanie trzy hektary przy ulicy Legnickiej trafią w ręce strefy ekonomicznej i całość nowej strefy będzie zagospodarowana.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.