To będzie rok inwestycji w stolicy powiatu [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Gmina Krosno Odrzańskie
Łukasz Koleśnik

To będzie rok inwestycji w stolicy powiatu [WIDEO]

Łukasz Koleśnik

Rewitalizacja dolnego miasta, promenada, mediateka. Przyszły rok będzie obfitował w duże inwestycje. Co jeszcze w planach?

W tym roku inwestycji na terenie Krosna Odrzańskiego nie było tak wiele, jak zapowiadano. Nic straconego, część z nich ruszy w przyszłym roku. I będzie ich naprawdę sporo. Jakie będą należały do największych?
- Na pewno do takich zadań można zaliczyć rewitalizację dolnego miasta, o której mówimy od dłuższego czasu - wymienia wiceburmistrz Krosna Odrzańskiego, Grzegorz Garczyński. - Obejmuje ona między innymi remont ciągów komunikacyjnych na ulicach Wolskiej, Walki Młodych, a także przebudowę budynku przy ul. Pocztowej i adaptację na mieszkania socjalne.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.