To nie parking! Nie stawiajcie tutaj aut

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Jakub Pikulik

To nie parking! Nie stawiajcie tutaj aut

Jakub Pikulik

Na ul. Kościuszki kierowcy notorycznie parkują samochody na wysepce dla pieszych. - To niebezpieczne - alarmują nas Czytelnicy.

- Wygląda na to, że ludzie zrobili sobie z tej wysepki regularny parking. Za każdym razem, gdy tędy przejeżdżam, to widzę zaparkowane auta - mówi nam Czytelnik z Kostrzyna. Chodzi o wysepkę dla pieszych na wyremontowanej ul. Kościuszki. Faktycznie, dzień w dzień stoją tu zaparkowane samochody. Najczęściej auta zostawiają tu klienci pobliskiego marketu. - Stanęłam, bo nie ma zakazu. Poza tym to nie pana sprawa - rzuca jedna z kobiet, którą zapytaliśmy dlaczego parkuje swój pojazd na wysepce, skoro kilkanaście metrów dalej jest parking.

Czytaj więcej:

  • O sprawie powiadomiliśmy policję. Okazuje się, że stróże prawa niewiele mogą zdziałać.
Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.