Trochę radości w GKM Grudziądz

Czytaj dalej
Fot. Paweł Skraba
Maryla Rzeszut [email protected]

Trochę radości w GKM Grudziądz

Maryla Rzeszut [email protected]

Krzysztof Buczkowski 15 maja powalczy w Challenge do mistrzostw Europy, a junior Marcin Nowak 21 maja wystartuje w Manchesterze.

To dopiero początek sezonu i drużyna MrGarden GKM odjechała 5 spotkań w PGE Ekstralidze. Jest aktualnie wiceliderem, za Stalą Gorzów.

Wiele się jeszcze w tym sezonie wydarzy, ale przynajmniej teraz są powody do radości. Wiadomo, że drużyna grudziądzka będzie musiała jeździć skuteczniej na wyjazdach i nad tym popracuje. Może już w najbliższym meczu w Lesznie MrGarden GKM zaprezentuje się godnie.

Żużlowcy przygotowują się do tego meczu, a w międzyczasie niektórzy z nich wezmą udział w zawodach w Grudzią-dzu, ale nietypowych!

MrGarden GKM organizuje mecz, ale zawodnicy będą się ścigać nie na motocyklach żużlowych, tylko na gokartach. Zawody odbędą się na Halowym Torze Kartingowym Drift przy ul. Rapackiego 64. Kiedy? 16 maja. Rywalizować będą dwie drużyny: żużlowców i pracowników GKM-u.

Kto wystąpi w składzie pracowników MrGarden GKM? Nie odmówił m.in.Arkadiusz Tuszkowski - prezes klubu, a także Rafał Wojciechowski, kierownik drużyny. A skład drużyny żużlowców? Swój udział potwierdzili: Krzysztof Buczkowski, Mike Trzensiok, Mateusz Rujner oraz trener Robert Kempiński.

Organizatorzy liczą na kibiców, którzy będą mieć okazję dopingowania ścigających się pracowników GKM-u i żużlowców, a także spotkania z nimi. Będzie można porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie czy zdobyć autograf. Będą emocje i wesoła atmosfera. Kto ma czas, niech zajrzy i pokibicuje. Warto przyjść wcześniej, bo ilość miejsc jest ograniczona, a wstęp wolny.

Początek zawodów na Halowym Torze Kartingowym Drift przy ul. Rapackiego 64 w poniedziałek, 16 maja o godz. 16.30.

W niedzielę, 15 maja Krzysztof Buczkowski powalczy na torze w Żarnowicy, w turnieju eliminacyjnym do zawodów Challenge cyklu Speedway Euro-pean Championship. Do finału w Olching (Niemcy) awansuje czterech najlepszych. Już wiadomo, na których torach pojadą polscy juniorzy w rundach kwalifikacyjnych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Marcin Nowak (junior MrGarden GKM) powalczy 21 maja w rundzie w Manchesterze. Przydzielono mu nr 7. Wśród jego rywali jest m.in. Paweł Przedpełski.

Maryla Rzeszut [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.