Trwa proces o śmierć 15-latka w Ciecierzycach. Kiedy zapadnie wyrok?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Trwa proces o śmierć 15-latka w Ciecierzycach. Kiedy zapadnie wyrok?

Jarosław Miłkowski

W gorzowskim sądzie rejonowym trwa proces w sprawie śmierci 15-letniego Mateusza K. Jego dwaj starsi koledzy upili go wódką, a następnie pijanego wywieźli taczką na ulicę i zostawili na mrozie. 18 lutego odbyła się kolejna rozprawa.

- Przesłuchiwanie świadków idzie szybko. Na następnej rozprawie będą przesłuchiwani kolejni. Ma być też zaprezentowana opinia przez biegłego. Nie jest wykluczone, że proces już się skończy – mówiła nam poniedziałek 18 lutego mecenas Anna Wichlińska. Jest obrońcą Mirosława G., jednego z dwóch oskarżonych w głośnej sprawie śmierci 15-latka w podgorzowskich Ciecierzycach. Doszło do tego w styczniu zeszłego roku.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.