Łukasz Koleśnik

Trzecia kadencja wójta Zbigniewa Barskiego. Czy przekona do siebie swoich przeciwników?

Wójt Z. Barski zaprzecza, że w gminie nic się nie dzieje. - Niektórym trudniej dostrzec inwestycje w tak rozległej gminie - mówi Fot. Łukasz Koleśnik Wójt Z. Barski zaprzecza, że w gminie nic się nie dzieje. - Niektórym trudniej dostrzec inwestycje w tak rozległej gminie - mówi
Łukasz Koleśnik

Zbigniew Barski wygrał w wyborach samorządowych w drugiej turze i będzie pełnił funkcję wójta trzecią kadencję. Jakie ma plany i czy zdoła przekonać do siebie swoich przeciwników, bo jak sam mówi, gmina jest podzielona.

Ponownie potrzebna była dogrywka, aby wyłonić wójta gminy Gubin. Po raz kolejny górą w drugiej turze był Z. Barski, chociaż różnica w głosach nie była zbyt duża (ok. 300). Gmina jest podzielona. Przeciwnicy wójta Barskiego zarzucają przede wszystkim, że... w gminie nic się nie dzieje. Głównie pod kątem inwestycyjnym. Czy uda mu się ich przekonać w tej kadencji.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.