Tu czeka praca dla 100 osób!

Czytaj dalej
Fot. Kamila Kamiennik
Kamila Kamiennik

Tu czeka praca dla 100 osób!

Kamila Kamiennik

Od stycznia będzie więcej pracy dla kucharzy i pomocy kuchennej. Firma szuka również osób bez kwalifikacji. Jedyny wymóg to zapał do pracy.

Chodzi o pracę w kuchni powstającej wojskowej bazy amerykańskiej w jednostce w Żaganiu, Świętoszowie , Karlikach i Trzebieniu. Nabór na pracowników ogłosiła firma IDS Operations LTD. Poszukiwani są zarówno wykwalifikowanych kucharzy, jak i ochotników do pracy w kuchni. U kandydatów mile widziana jest znajomość języka angielskiego, ale przedsiębiorstwo zapewnia możliwość nauki już w trakcie pracy. Założeniem każdego kontraktu będzie komunikatywna znajomość języka w trakcie pracy.

- Nasza firma oferuje pracę dla wszystkich. Zapewniamy stawki przynajmniej dwa razy większe, niż standardowe wynagrodzenie w tym regionie. Każdy pracownik będzie miał zapewniony transport do pracy i po pracy. Dodatkowo oferujemy pełne ubezpieczenie i kompleksowe badania potrzebne do objęcia posady kucharza lub pomocy kuchennej - mówi Wojciech Sokołowski, przedstawiciel firmy IDS Operations LTD.

Każdy, kto będzie chciał podjąć pracę na kuchni będzie musiał dostarczyć zaświadczenie o niekaralności, oraz badanie klatki piersiowej. Firma potrzebuje ogromnej ilości pracowników. Na początek mówi się o 100 osobach.

Przedstawiciel firmy przyznaje, że prawdopodobnie większość osób, które zaaplikują na dane stanowisko, pracę dostanie. Jest to atrakcyjna oferta dla osób bezrobotnych, ponieważ zarobki oscylują w granicach 2,5 tys. zł netto. Wynagrodzenia kucharzy zaczynają się od 3,5 tys. zł wzwyż. Płace będą zależały od ilości przepracowanych godzin.

Przedsiębiorstwo ogłosiło nabór w trybie pilnym, ponieważ kuchnia ma ruszyć pełną parą już pierwszego stycznia 2017 roku.

30 grudnia w żarskim ratuszu o godz.9.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, dla wszystkich chętnych, którzy będą chcieli podjąć pracę jako kucharz lub pomoc kuchenna.

A szanse ma każdy, wystarczy się zgłosić i zrobić badania, które są niezbędne do podjęcia pracy. Dokładne warunki będą omawiane podczas rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Zarobki będą również zależne od doświadczenia i znajomości języka angielskiego, który będzie decydował o wysokości stawki. CV można również składać w Urzędzie Miasta w Żaganiu, u Karoliny Gałązki lub w siedzibie firmy IDS w Żaganiu. Oferta jest bardzo atrakcyjna, ponieważ jest skierowana do osób w każdym wieku.

Kamila Kamiennik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.