Tuż za bulwarem stoi wrak i oddaje części

Czytaj dalej
Fot. Artur Szymczak
Artur Szymczak

Tuż za bulwarem stoi wrak i oddaje części

Artur Szymczak

Zaniepokojony Czytelnik zwrócił się do redakcji „GL” w sprawie porzuconego samochodu, który od ponad miesiąca stoi tuż za bulwarem w Gorzowie.

"Droga redakcjo, otóż od chyba miesiąca przy bulwarze wschodnim stoi auto audi, które systematycznie jest niszczone i chyba okradane z części. Samochód ten stoi na tak zwanych kapciach. Miejsce dokładne tego auta: znajduje się na parkingu przy byłym budynku LOK-u." - w swoim liście napisał Czytelnik.

Dziennikarz „GL” była tam wczoraj. Samochód rzeczywiście wygląda na porzucony. Jest w znacznym stopniu zniszczony. Ma pourywane lusterka i wycieraczki, w kołach nie ma powietrza, a blacha w wielu miejscach jest wgnieciona. W związku z tym „GL” zapytała straż miejską, co zamierza zrobić z porzuconym pojazdem. - Szukamy właściciela samochodu. Nie możemy auta usunąć, bo stoi poza drogą publiczną - powiedział nam w poniedziałek Andrzej Jasiński, zastępca komendanta straży.

Artur Szymczak

Sprawy i problemy ludzkie to "coś" co interesuje mnie najbardziej. Dlatego najczęściej taką tematykę poruszam w tym co opisuję.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.