Uczniowie do gorzowskich urzędników: Jeśli coś robić, to z głową!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Uczniowie do gorzowskich urzędników: Jeśli coś robić, to z głową!

Jarosław Miłkowski

- Chcecie poprawić warunki wszystkim szkołom, to dlaczego nam chcecie zabrać budynek, który sami sobie stworzyliśmy?! – mówiła w środę 23 stycznia do urzędników Dominika Binert, uczennica „Sobieskiego”.

Uczniowie i rodzice cały czas przekonują urzędników, żeby przemyśleli nową siatkę szkół. Wczoraj obie strony spotkały się na posiedzeniu komisji skarg, wniosków i petycji.
- Dlaczego chcecie zabrać budynek, który sami sobie stworzyliśmy?! – mówiła Dominika Binert z klasy turystycznej technikum w Zespole Szkół nr 12 im. Sobieskiego przy ul. Śląskiej.

Przejęcie szkół od miasta deklaruje ministerstwo kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.